W Marriotcie Sphinx w lokalu po Wooku
 
W Marriotcie Sphinx w lokalu po Wooku

2016-11-13

Sieć Sphinx otworzyła nową restaurację w Warszawie, w budynku hotelu Marriott, gdzie wcześniej działała restauracja WOOK.

 

Jest to jedna z największych restauracji Sphinx w Warszawie i zarazem 15 już lokal pod tym szyldem w stolicy. Najnowszy Sphinx, prowadzony jako restauracja własna spółki, znajduje się w przyziemiu hotelu Marriott, przy al. Jerozolimskich, w miejscu gdzie wcześniej działała restauracja WOOK, również należąca do Sfinks Polska. W lokalu zostało umieszczonych 81 stolików, przy których może zasiąść 230 gości. Część restauracyjna jest podzielona na dwie sale. Pierwsza z nich to sala główna o powierzchni około 260 mkw., zaś druga – o powierzchni blisko 70 mkw. – może być wykorzystywana do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, rodzinnych, czy w gronie znajomych. Wnętrze lokalu jest zgodne z nowym modelem aranżacyjnym restauracji Sphinx. Wśród elementów dekoracyjnych znajdują się obrazy z orientalną tkaniną, wieszaki w kształcie drzewa, a także kolorowe lampy z tykw. W restauracji został przygotowany kącik zabaw dla dzieci.

– Nowa restauracja Sphinx powstała w bardzo dobrym punkcie miasta, łatwo dostępnym komunikacyjnie, w otoczeniu biurowców i bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego. Uznaliśmy, że lokal o tej specyfice, rozmiarach i położeniu bardziej pasuje do konceptu Sphinx niż do sieci WOOK, dlatego zdecydowaliśmy o zmianie. W centrum Warszawy działa już kilka restauracji Sphinx, które świetnie sobie radzą i uważamy, że jest zapotrzebowanie na kolejne lokale tej marki. Wierzymy, że Sphinx w hotelu Marriott szybko zdobędzie grono swoich klientów, zarówno wśród mieszkańców Warszawy, jak i osób przyjeżdżających do stolicy turystycznie czy w interesach – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

Restauracja jest czynna od niedzieli do czwartku w godzinach od 11 do 23, a w piątek i sobotę w godzinach od 11 do 24.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail