Pyszne.pl wyłoni Top Resturacje
 


Pyszne.pl wyłoni Top Resturacje

2016-11-13

430 restauracji z 49 miast w Polsce, cieszących się największą popularnością i sympatią wśród klientów. Nominowane lokale rywalizują o tytuł TOP Restauracji 2016. O zwycięstwie decydują klienci.

 

Do końca listopada trwa głosowanie w plebiscycie TOP Restauracje z dowozem 2016, organizowanym co roku przez serwis Pyszne.pl. Lokale walczą o miejsce na podium, a uczestnicy o nagrodę – kupon o wartości 7,5 tys. zł na rok darmowego jedzenia przy zamówieniach online. Wyłoniony zostanie jeden zwycięzca na szczeblu ogólnopolskim oraz najlepsi w poszczególnych miastach.

Nominacje przyznane zostały na podstawie ocen, które zamawiający w serwisie wystawili lokalom na przestrzeni bieżącego roku. – Podstawa to oczywiście fantastyczne jedzenie. Ale nawet najwspanialsze danie traci smak, jeśli dotrze w nieodpowiednim stanie lub zbyt późno. Idealna obsługa zamówienia z dostawą wymaga większej sprawności, niż się większości klientów wydaje. Jednak ostatecznie to ich zdanie się liczy. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z partnerami, którzy potrafią sprostać wysokim wymaganiom użytkowników – komentuje Arkadiusz Krupicz, dyrektor zarządzający Pyszne.pl. – Zadbaliśmy, aby szansę na wyróżnienie otrzymała każda restauracja, którą szczególnie upodobali sobie klienci. Uwzględniona została zarówno średnia ocen, jak i ich ilość. Najlepsi znaleźli się wśród nominowanych – dodaje Marta Czarnecka, dyrektor marketingu Pyszne.pl.

Do końca listopada klienci mogą oddać głos na jedną z nominowanych restauracji. Głosować można w serwisie Pyszne.pl w zakładce danego lokalu lub poprzez stronę www.pyszne.pl/top-restauracje. Trzeba wypełnić krótki formularz i potwierdzić oddanie głosu, klikając link przesłany na podany adres e-mail. Kupon na rok darmowego jedzenia otrzyma osoba, która w najciekawszy sposób uzasadni swój wybór. Nominowane restauracje mogą zwiększyć swoje szanse zwycięstwa, zachęcając klientów do oddawania na siebie głosów, na przykład informując o plebiscycie kanałach social media lub przekazując otrzymane materiały promocyjne.

Wyniki poznamy już pod koniec grudnia. Ulubione restauracje użytkowników otrzymają nagrodę – statuetkę oraz zestaw materiałów promocyjnych od Pyszne.pl. Dla zwycięzcy ogólnopolskiego serwis przygotował nagrodę specjalną: skuter.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail