Restauracje Sphinx i Chłopskie Jadło z ofertą świąteczną dla grup
 

 
Restauracje Sphinx i Chłopskie Jadło z ofertą świąteczną dla grup

2016-11-16

Dwie marki spod znaku Sfinks Polska systemowo rozwiązują sprawę promocji dla zorganizowanych grup na wigilijne spotkania

 

Restauracje Sphinx i Chłopskie Jadło, należące do sieci zarządzanych przez Sfinks Polska, z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia przygotowały specjalną ofertę dla grup na świąteczne czy noworoczne spotkania. Składa się ona z sześciu zestawów w różnych cenach, w których znajduje się po kilka dań. Z oferty mogą skorzystać grupy liczące co najmniej 10 gości, we wszystkich restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło w Polsce.

 

– Organizowanie w restauracji firmowych wigilii czy świątecznych spotkań w większej grupie znajomych z roku na rok zyskuje na popularności, co obserwujemy również w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło. Klienci bardzo chętnie wybierają nasze lokale, by w szerszym gronie – kolegów z pracy, partnerów biznesowych bądź znajomych – celebrować zbliżające się święta czy Nowy Rok. Z myślą o nich również w tym roku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup pełną wyjątkowych potraw. Zapraszamy do organizacji spotkań świątecznych w naszych restauracjach – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należą sieci Sphinx i Chłopskie Jadło.

 

Świąteczna oferta w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło obejmuje sześć atrakcyjnych zestawów. Wśród nich znajdują się zarówno zestawy serwowane, jak i bufetowe, przy czym w każdym proponowane są trzy warianty cenowe. Zestaw podstawowy, na który składają się zupa, danie główne i napoje, zaczyna się od 39 zł za osobę. Kolejne pakiety wzbogacają m.in. przystawki i desery.

 

W świątecznym menu nie brakuje specjałów, które na co dzień serwowane są w restauracjach Sphinx czy Chłopskie Jadło. By jednak podkreślić bożonarodzeniowy nastrój, wybrane pozycje w zestawie można zamienić na dania typowo świąteczne, jak choćby śledzik w śmietanie, pierogi czy smażony karp. Ponadto do każdego pakietu domówić można serwis kawowo-deserowy, piwniczkę Sphinxa bądź Chłopskiego Jadła z beczką piwa lub wina, a także dodatkowe atrakcje. Do wyboru są na przykład karaoke, muzyka na żywo albo pokaz sommelierski.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail