Starbucks oferuje prezenty na święta
 


Starbucks oferuje prezenty na święta

2016-11-22

Sieć kawiarni w przedświątecznym okresie stawia wyjątkowo na ofertę handlową. Do sprzedaży zostały przygotowane specjalne produkty.

 

Jednym z elementów oferty jest mieszanka kawy Christmas Blend Espresso Roast 2016, która uzupełnia ofertę kaw obok znanej Starbucks Christmas Blend. Oprócz kawy paczkowanej, propozycją na upominek jest Karta Starbucks. Na jej użytkowników przez cały rok w Starbucks czekają upominki i oferty specjalne. Jak podkreśla sieć, karta ta to coraz chętniej wybierany przez Polaków pomysł na upominek. – Jeden z najpopularniejszych prezentów wśród Amerykanów także u nas zyskuje na uznaniu – mówi Kacper Wilk, coffee master Starbucks – Często zdarza się, że nie wiemy co kupić naszym najbliższym, a wtedy Karta Starbucks to idealny sposób na podarowanie praktycznego prezentu, który z pewnością przypadnie do gustu i zostanie wykorzystany – dodaje.

Sieć podkreśla, że kawa, kubek czy tumbler oraz akcesoria do parzenia kawy to uniwersalne prezenty dla miłośników kawy. Bariści Starbucks doradzą w wyborze ulubionego gatunku kawy oraz odpowiednich akcesoriów, a także zapakują prezent. Dzięki ich eksperckiej wiedzy możliwe będzie skomponowanie indywidualnych zestawów, które z pewnością sprawią wiele radości obdarowanym.

 

Ceny:

Starbucks Christmas Blend – od 28 zł

Starbucks Christmas Blend Espresso Roast – od 28 zł

Herbaty liściaste – 28 zł

Kubek ceramiczny – od 30 zł

Kubek na zimne napoje – od 39 zł

Kubek termiczny – od 45 zł

Frenchpress – zaparzacz do kawy – od 69 zł


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail