Otwarcia Costy: średnio 2 w miesiącu
 

 
Otwarcia Costy: średnio 2 w miesiącu

2016-11-24

Najnowszy lokal Costa Coffee powstał w zabytkowej kamienicy przy ul. Pięknej w Warszawie. To już 134. kawiarnia sieci i 22. uruchomiona w 2016 roku. Oznacza to, że nowy lokal sieci uruchamiał się w tym roku co niecałe dwa tygodnie.

 

Nowa kawiarnia mieści się przy ul. Pięknej 11b, w historycznej Kamienicy Hermana Knothe, wybudowanej na początku XX wieku. Dwupiętrowa kawiarnia o łącznej powierzchni ponad 130 m.kw. zapewnia 36 miejsc siedzących dla swoich gości. Zaprojektowana jest w najnowszym stylu sieci Atlas Berry.

Costa Coffee to największa sieć kawiarni w Polsce i w Europie. Aktualnie zarządza 134 lokalami w 19 miastach w całym kraju, z których połowa jest zlokalizowana w stolicy. Od początku roku Costa Coffee otworzyła 22 kawiarnie, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Marka zadebiutowała także w woj. podlaskim, uruchamiając swój pierwszy lokal w Białymstoku. Niezależnie od lokalizacji, Costa Coffee oferuje szeroki wybór kaw parzonych na bazie mieszanki Mocha Italia.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail