Pierwszy McDonald’s w Mysłowicach otwarty
 
Pierwszy McDonald’s w Mysłowicach otwarty

2016-11-30

W środę 30 listopada rozpoczęła działalność pierwsza restauracja McDonald’s w Mysłowicach. Goście będą mieli możliwość zamawiania produktów z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé. Dla zmotoryzowanych przygotowano obsługę na linii McDrive.

 

Nowy lokal powstał przy ulicy Katowickiej 64A, na terenie centrum handlowego QuickPark. Całość utrzymana jest w naturalnych barwach: brązach, zieleni i bieli. W realizacji wykorzystane zostały materiały naturalne – kamień i drewno. Na sali jadalnej znajdują się 84 miejsca siedzące, w tym 16 w strefie McCafé. Kolejne 84 są w zewnętrznym ogródku.

– Pierwsza restauracja McDonald’s w Mysłowicach powstała w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w dobrym punkcie komunikacyjnym miasta, przy nowym centrum handlowym QuickPark. Doskonale uzupełniamy wzajemnie nasze funkcje – mówi Jan Kulig, franczyzobiorca McDonald’s, właściciel sześciu restauracji sieci (w tym nowego obiektu w Mysłowicach). – Mam nadzieję, że różnorodne menu trafi w gusta naszych gości. Restauracja wyposażona jest w klimatyzowaną salę i ogródek zewnętrzny. Zmotoryzowani goście mogą korzystać z linii McDrive oraz dużego parkingu. Odwiedzający z pewnością docenią także kawiarnię McCafé. W jej ofercie są m.in. wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów. Najnowsza technologia i organizacja restauracyjnej kuchni sprawia, że wszystkie produkty są przygotowywane świeżo, na zamówienie.

Restauracja oraz linia McDrive będą czynne w godzinach 7-23. Obsługę gości zapewnia 60 pracowników, w tym 12 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu.

Obecnie działa w Polsce 378 restauracji McDonald’s, które zatrudniają ponad 18,5 tys. osób. 267 z nich to obiekty prowadzone przez 63 licencjobiorców.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail