Costa Coffee najlepszą siecią kawiarni w Europie
 
Costa Coffee najlepszą siecią kawiarni w Europie

2016-12-05

\Sieć Costa Coffee otrzymała dwie nagrody branżowe rynku kawiarni European Coffee Awards 2016. Nagrody wręczono w Budapeszcie podczas Allegra Coffee Symposium 2016. Największa sieć kawiarni w Polsce została uznana za najlepszą sieć w Europie oraz jednocześnie najlepszą sieć Europy Środkowo-Wschodniej.

 

European Coffee Symposium 2016 to doroczne wydarzenie branżowe, które tym razem, już po raz dziewiąty, odbyło się 23 listopada w Budapeszcie. Liderzy branży kawiarnianej z całej Europy dyskutowali nad kierunkami rozwoju rynku, a także innowacyjnością branży. Ukoronowaniem wydarzenia było przyznanie nagród dla sieci kawiarni. Costa Coffee otrzymała dwie nagrody – dla najlepszej sieci kawiarni w Europie oraz jednocześnie dla najlepszej sieci kawiarni w Europie Środkowo-Wschodniej.

– Ogromny sukces Costa Coffee podczas tegorocznego Allegra Coffee Symposium motywuje podwójnie. Po pierwsze, Polska jest nie tylko centrum regionu CEE, ale także – wiodącym i kluczowym rynkiem europejskim na mapie sieci Costa. Po drugie – oba wyróżnienia zwieńczają niezwykle intensywny i pełen wyzwań rok. Jesteśmy dumni z obu nagród i zmotywowani, by efekty naszej dotychczasowej pracy, realizowanej strategii i wdrożonych innowacji – przekuć w niezmiennie wysoką jakość naszej oferty oraz jedyny w swoim rodzaju klimat kawiarni z serca Londynu – komentuje Andrzej Jackiewicz, dyrektor Costa Coffee Polska.

Costa Coffee Polska to sieć 134 kawiarni zlokalizowanych w 19 miastach w całym kraju. Od stycznia 2016 r. uruchomiła 22 kawiarnie, wzmacniając tym samym swoją obecność w największych miastach, jak również debiutując na nowych rynkach.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail