Fit & Eat w Warszawie – na miejscu i w cateringu
 
Fit & Eat w Warszawie – na miejscu i w cateringu

2016-12-07

Firma Joanny i Dariusza Brzezińskich, prowadzących catering dietetyczny pod marką Fit&Eat, uruchomi w Warszawie lokal serwujący catering dietetyczny na miejscu i w dostawie.

Firma Brzezińscy od 10 lat opracowuje plany żywieniowe i dostarcza zestawy dietetyczne sygnowane marką Fit&Eat, opracowywane pod kątem indywidualnych potrzeb konsumentów. Jej ekspertami są Dariusz Brzeziński, wielokrotny mistrz Polski w kulturystyce klasycznej i Joanna Brzezińska, mistrzyni Polski w aerobiku sportowym, prowadzący w stacji w TVN Meteo Active program „Czas na zmianę – Brzezińscy trenują”. Z cateringu firmy korzystają przedstawiciele świata kultury (m.in. aktorzy przygotowujący się do najgłośniejszych produkcji filmowych), sportu, mediów i biznesu.

Brzezińscy zdecydowali się na wynajem lokalu o powierzchni 225 mkw. na parterze Batory Office Building II, przystosowanego na potrzeby gastronomii. W lokalu będą przygotowywane oryginalne zestawy Fit&Eat, które następnie będą rozwożone do klientów. Z oferty na miejscu będą mogli skorzystać także pracownicy najemców powierzchni biurowej. W finalizacji umowy z Brzezińscy pośredniczyła firma Walter Herz. 6-kondygnacyjny Batory Office Building II zlokalizowany jest w południowo-zachodniej części Warszawy przy Al. Jerozolimskich 212.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail