Największy Starbucks w Polsce
 


Największy Starbucks w Polsce

2016-12-14

16. grudnia Starbucks otwiera w Krakowie największą kawiarnię w Polsce. Lokal wyróżnia nie tylko duża powierzchnia, ale także nowy pomysł sieci na dodatkowe wykorzystanie tej przestrzeni.

 

W nowym miejscu w centrum Krakowa Starbucks chce stworzyć strefę dla miłośników kawy i organizować dla nich specjalne seminaria kawowe. To prawie 270 mkw. powierzchni plus sezonowe patio przy ul. Krupniczej 10. Największy lokal marki w kraju jest usytuowany w ścisłym centrum Krakowa, w którym Starbucks notuje dobre wyniki i stale wykorzystuje ten potencjał do dalszego rozwoju. Przy rynku działają już dwie kawiarnie, zlokalizowane w Pałacu pod Baranami i przy ul. Szewskiej.

 

Wnętrze nowej kawiarni podzielone jest na kilka sal tematycznych, wśród których jedna wyposażona będzie w projektor multimedialny. To właśnie tam odbywać się będą prowadzone przez baristów Starbucks seminaria na temat kawy. Pierwsze z nich zaplanowano już na dzień oficjalnego otwarcia.

 

– Miejsce, w którym otwieramy naszą największą kawiarnię w Polsce, to idealna lokalizacja znajdująca się w uczęszczanej części miasta. Mamy nadzieję, że lokal stanie się trzecim, poza pracą i uczelnią, ulubionym miejscem spotkań wszystkich mieszkańców Krakowa - mówi Patryk Kozakiewicz, dyrektor operacyjny Starbucks Polska. – Dodatkowo ta duża przestrzeń jaką mamy do dyspozycji, pozwoli nam jeszcze lepiej dzielić się pasją do kawy. Z myślą o naszych gościach chcemy organizować tu regularne, niezwykle inspirujące seminaria kawowe, na które już teraz serdecznie zapraszam – dodaje.

 

Nowo otwarta kawiarnia to 52. lokal Starbucks w Polsce i jednocześnie 6. w samym Krakowie. Z racji swojej lokalizacji, w kawiarni oprócz standardowych kanap i foteli, dostępne będą także stoły konferencyjne, gniazdka elektryczne i szybkie łącze WiFi.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail