Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Znamy najlepszą restaurację z dowozem w Polsce!

2016-12-15

Skąd zamówić najsmaczniejszą pizzę, gdzie podają najlepszego burgera lub najświeższe sushi w mieście? Swoje ukochane miejsca wskazali użytkownicy serwisu Pyszne.pl, oddając głos w tegorocznej edycji plebiscytu Top Restauracje z dowozem. W 2016 roku najlepsza okazała się wrocławska Pizzeria Muzyczna.

 

Smakowite kombinacje dodatków, sprawny dowóz jedzenia oraz… zabawne filmy zamieszczane w sieci – oto, co zdecydowało o zwycięstwie wrocławskiego lokalu w ogólnopolskim plebiscycie na najlepszą restaurację z dowozem. Pizzeria Muzyczna, mocno wspierana przez wielbicieli jedzenia z dostawą we Wrocławiu, zgarnęła najwięcej głosów spośród wszystkich nominowanych w 49 miastach lokali.

– Stosujemy niestandardowe podejście marketingowe i promocyjne, oparte na bliskich nam działaniach artystycznych. Wyróżnia nas oryginalny patent na nazwę pizzerii i nazwy pizzy odnoszące się do terminologii muzycznej. Nie kopiujemy sprawdzonych rozwiązań, szukamy raczej własnej drogi i to nam się udaje – wyjawia sekret sukcesu właściciel restauracji Krzysztof Kmieć. – Ten biznes jest robiony z prawdziwą pasją i pozytywną energią. Doceniają to klienci i stąd efekt w postaci wygranej – dodaje.

Zwycięskie restauracje zostały wyłonione na podstawie średniej ocen oddanych przez użytkowników Pyszne.pl w 2016 roku oraz głosów zbieranych przez cały listopad w ramach akcji Top Restauracja z dowozem 2016.


Aktualności
rs 2018 01
1/2018   Spis treści »
styczeń-luty
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne