Znamy najlepszą restaurację z dowozem w Polsce!
 

 
Znamy najlepszą restaurację z dowozem w Polsce!

2016-12-15

Skąd zamówić najsmaczniejszą pizzę, gdzie podają najlepszego burgera lub najświeższe sushi w mieście? Swoje ukochane miejsca wskazali użytkownicy serwisu Pyszne.pl, oddając głos w tegorocznej edycji plebiscytu Top Restauracje z dowozem. W 2016 roku najlepsza okazała się wrocławska Pizzeria Muzyczna.

 

Smakowite kombinacje dodatków, sprawny dowóz jedzenia oraz… zabawne filmy zamieszczane w sieci – oto, co zdecydowało o zwycięstwie wrocławskiego lokalu w ogólnopolskim plebiscycie na najlepszą restaurację z dowozem. Pizzeria Muzyczna, mocno wspierana przez wielbicieli jedzenia z dostawą we Wrocławiu, zgarnęła najwięcej głosów spośród wszystkich nominowanych w 49 miastach lokali.

– Stosujemy niestandardowe podejście marketingowe i promocyjne, oparte na bliskich nam działaniach artystycznych. Wyróżnia nas oryginalny patent na nazwę pizzerii i nazwy pizzy odnoszące się do terminologii muzycznej. Nie kopiujemy sprawdzonych rozwiązań, szukamy raczej własnej drogi i to nam się udaje – wyjawia sekret sukcesu właściciel restauracji Krzysztof Kmieć. – Ten biznes jest robiony z prawdziwą pasją i pozytywną energią. Doceniają to klienci i stąd efekt w postaci wygranej – dodaje.

Zwycięskie restauracje zostały wyłonione na podstawie średniej ocen oddanych przez użytkowników Pyszne.pl w 2016 roku oraz głosów zbieranych przez cały listopad w ramach akcji Top Restauracja z dowozem 2016.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail