Shake’i w KFC będą miały nowe smaki
 


Shake’i w KFC będą miały nowe smaki

2016-12-22

Sieć restauracji poszerza ofertę deserową o shake Świąteczna Szarlotka. Zapowiada tym samym nowe sezonowe smaki mlecznych napojów.

Kojarzący się ze świętami smak szarlotki pojawił się w menu restauracji w poniedziałek 19 grudnia – ale w postaci pitnej, jako shake. Podstawą nowego napoju są jabłka, cynamon i ciasteczka. To mieszanka świątecznych smaków, które wielu pamięta z dzieciństwa, i które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy. Limitowana oferta shake’ów będzie dostępna w restauracjach przez najbliższy miesiąc.

Wprowadzeniu nowego produktu do tymczasowego menu KFC towarzyszy zapowiedź pojawienia się zupełnie nowej, na razie tajemniczej postaci – Babci z Kentucky. W końcu to właśnie babcie przywodzą na myśl dbanie o świąteczny nastrój i stół pełen smakołyków. Świąteczna Szarlotka to pierwszy z nowych smaków KFC Shakes, jakie w przyszłości będą pojawiały się w ofercie restauracji.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail