Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


North Food i Street w Krajowej Radzie Gastronomii i Cateringu

2016-12-23

Dzięki nowo dodanym lokalom Rada zwiększyła swój skład do liczby 22 członków. Zarządzają oni łącznie 1,6 tys. restauracji.

rs 2016 11hj 05

Krajowa Rada Gastronomii i Cateringu powiększyła się o kolejne firmy. Członkami Rady zostali North Food Polska oraz Street, zarządzający sieciami restauracji, a także Eko Snails Garden, zajmująca się cateringiem oraz produkcją, przetwórstwem i eksportem ślimaków. W efekcie KRGiC, jak deklaruje, zrzesza około 1,6 tys. restauracji i innych punktów gastronomicznych, a liczba jej członków wzrosła do 22.

– Coraz więcej firm w branży dostrzega, że powstała organizacja taka jak Krajowa Rada Gastronomii i Cateringu i decyduje o przyłączeniu się do nas. To na pewno cieszy, bo liczna, silna organizacja będzie mogła więcej osiągnąć dla branży. Już teraz mamy wiele projektów, zwłaszcza w zakresie spraw podatkowych czy innych tematów na styku gastronomii i administracji. Mamy też duże plany dotyczące przedsięwzięć społeczno-edukacyjnych. Pomysłów nie brakuje, bo i potrzeby branży są znaczne – mówi Sylwester Cacek, przewodniczący prezydium Krajowej Rady Gastronomii i Cateringu.

KRGiC reprezentuje restauracje, kawiarnie i inne placówki gastronomiczne m.in. pod markami 7th Street – Bar & Grill oraz Meat & Fit – Coffee Grill, AmRest, Bobby Burger, Costa Coffee, Dominium, Eko Snails Garden, El Popo (Kręgliccy – Restauracje i Catering), Ganesh. Restauracje Indyjskie, Green Caffè Nero, Grycan Lodziarnie Firmowe, Hamda Trade (Etno Cafѐ), IKEA Retail, Lagardere Travel Retail, Mex Polska, North Food Polska, Pijalnie Czekolady E.Wedel, Restauracje Street, Salad Story, Santorini (Kręgliccy – Restauracje i Catering), Sfinks Polska, Shanghai Express oraz Telepizza Poland.

Krajowa Rada Gastronomii i Cateringu (KRGiC) to organizacja branżowa, która reprezentuje polski rynek gastronomiczny w kraju i za granicą. Do jej zadań należy działanie na rzecz rozwiązywania problemów branży, tworzenia korzystnych dla jej rozwoju warunków, a także dbanie o pozytywny wizerunek sektora gastronomicznego. KRGiC powstała w 2016. Do KRGiC mogą przystępować zarówno firmy gastronomiczne, jak i firmy współpracujące z gastronomią.


Polecamy
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne