Za nami „czarna niedziela” jedzenia z dostawą
 


Za nami „czarna niedziela” jedzenia z dostawą

2017-01-01

Nawet piętnaście razy zamówień więcej niż przeciętnego dnia roku notują restauracje dostarczające jedzenie na telefon. Przynajmniej te współpracujące z Pyszne.pl

 

W Nowy Rok restauracje odnotowują znacznie większy ruch niż w przeciętny dzień roku. Według danych Pyszne.pl, jednego z największych w Polsce serwisów do zamawiania jedzenia w internecie, współpracującego z ponad 5 tysiącami restauracji w kraju, rekordziści rejestrują 1 stycznia do 15 razy więcej zamówień niż normalnie. Otwartych jest tego dnia ponad 75 proc. restauracji współpracujących na co dzień z serwisem Pyszne.pl.

– Przede wszystkim zauważyliśmy zwiększoną konsumpcję pizz ostrych i mięsnych. Pierwszego stycznia mamy większą ilość dostawców niż w przeciętny dzień, ponieważ ledwo wyrabiamy się z zamówieniami. Być może będą momenty, w których będziemy musieli odmawiać przyjęcia zamówienia, aczkolwiek staniemy na wysokości zadania, aby każdy z naszych klientów mógł cieszyć się smakiem najlepszej pizzy w Polsce – podsumowuje Krzysztof Kmieć, właściciel wrocławskiej Pizzerii Muzycznej, która utytułowana została tytułem Top Restauracji z dowozem 2016 w Polsce. Pan Krzysztof spodziewać się może w najbliższą niedzielę 5-krotnie więcej zamówień niż na co dzień.

„Pierwszy stycznia niewątpliwie jest najbardziej pracowitym dniem dla restauratorów. Zagłębiając się w rozważaniach na temat zmian, jakie przyniesie nadchodzący czas, warto nastawić się pozytywnie i spędzić ten dzień dokładnie tak jak lubimy, oddając się przyjemnościom. W końcu dobre to, co się dobrze zaczyna” – podsumowuje Pyszne.pl.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail