QSL przedłużył współpracę ze spółkami Amrest na kolejne lata
 

 
QSL przedłużył współpracę ze spółkami Amrest na kolejne lata

2017-01-04

Firma QSL, należąca do międzynarodowej grupy logistycznej Meyer Quick Service Logistics, 20 grudnia przedłużyła współpracę ze spółkami AmRest na terenie Polski oraz Czech.

rs 2016 12bc 02

 

 

Na podstawie nowej umowy QSL Polska pozostanie partnerem logistycznym AmRest Holdings SE przez kolejne trzy lata, natomiast QSL Czech i AmRest Holdings SE będą współpracować przez następne pięć lat.

W nawiązaniu do umowy z 2014 roku, zawartej pomiędzy Quick Service Logistics Polska a spółkami AmRest, podpisany został aneks, na podstawie którego firmy przedłużyły współpracę do października 2023 roku. Przedłużenie umowy spowodowało wzrost szacunkowej wartości umowy z QSL Polska o miliard złotych, co przekracza 10 proc. wartości kapitałów własnych AmRest na 30 września 2016 roku.

Jednocześnie, w nawiązaniu do umowy z 2012 roku pomiędzy QSL Czechy a spółkami AmRest, został podpisany aneks przedłużający umowę o współpracy między firmami do października 2022 roku. Przedłużenie umowy dla QSL Czechy spowodowało wzrost szacunkowej wartości umowy o 2,25 mld CZK, czyli około 370 mln PLN, co przekracza 10 proc. wartości kapitałów własnych AmRest na dzień 30 września 2016 roku.

– AmRest, zarówno na terenie Polski, jak i Czech, jest jednym z naszych kluczowych klientów, a przedłużenie współpracy jest dla nas dowodem na wysoką ocenę jakości naszego serwisu – komentuje Agnieszka Sałek, dyrektor handlowy w QSL Polska.

Wsparcie logistyczne QSL obejmuje usługi w zakresie zakupów, magazynowania, a także sprzedaży produktów dla restauracji obsługiwanych przez Spółki zależne AmRest na terytorium obu krajów. – Jest to szeroki zakres działań na dużą skalę, ale dzięki rozwiązaniom dopasowanym specjalnie do potrzeb naszej firmy, współpraca ta pozwala na oszczędność czasu oraz kosztów – dodaje Iwona Sarachman, rzecznik prasowy AmRest.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail