Klasycznie w Subwayu
 

 
Klasycznie w Subwayu

2017-01-24

Sandwicze B.L.T. oraz Spicy Italian w pierwszym kwartale roku będą oferowane w cenie 7,95 zł. Ofercie towarzyszyć będzie kampania wykorzystująca motyw klasyki  filmowej.

Nowa kampania skupia się nie tylko na prezentacji produktu, ale też na przedstawieniu go w kontekście trwałych, klasycznych wartości. Dzięki temu doświadczenie konsumenckie zostaje uzupełnione o wartość emocjonalną (B.L.T. oraz Spicy Italian to klasyki, które towarzyszą marce od dawna) i edukacyjną. Celem kampanii jest wzmocnienie wizerunku marki Subway w Polsce oraz zachęcenie do spróbowania sandwiczy w atrakcyjnej cenie. Komunikacja będzie prowadzona za pomocą materiałów digitalowych, social mediów jak i w POS.

Kampanię wpiera animowany spot, który nawiązuje do poprzednich kreacji video marki oraz do klasyki filmowej. Film prezentuje przygody bohatera występującego we wcześniejszych spotach oraz jego nowych towarzyszy: dziewczynę oraz znanego z produkcji Złotej ery Hollowood goryla. Tym razem bohater ratuje dziewczynę od głodu proponując jej klasyczne sandwicze. Klip zamyka prezentacja składników produktu i hasło marki Subway - Jedz świeżo. Video promowane jest z wykorzystaniem kanałów w mediach społecznościowych. Na konsumentów czekają konkursy organizowane za pośrednictwem Facebooka na profilu Subway. W konkursach internauci będą mieli szansę zdobycia m.in. voucherów na darmowe sandwicze.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail