Dunkin’ Donuts wśród najemców stołecznej Galerii Młociny
 


Dunkin’ Donuts wśród najemców stołecznej Galerii Młociny

2017-01-29

Słynna amerykańska marka w budowanym właśnie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym zajmie lokal o powierzchni 90 mkw. Jest 12 podmiotem z sektora gastronomicznego, który podpisał umowę najmu.  

rs 2017 01 01

Na warszawskich Bielanach trwa budowa nowoczesnego centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego, w którym docelowo działać będzie ok. 220 lokali handlowych i usługowych oraz food court z ogródkami restauracyjnymi na zielonym dachu. - Galeria Młociny to nie będzie tylko centrum handlowe, ale przede wszystkim przyjazne miejsce spotkań zachęcające do spędzania wolnego czasu. Z tą myślą intensywnie rozwijamy ofertę kulinarną. Obecność lokalu Dunkin’ Donuts oznacza wzbogacenie jej o kolejną markę popularną wśród polskich konsumentów – mówi Michał Masztakowski, dyrektor ds. rozwoju i wynajmu w firmie Master Management Group, będącej inwestorem Galerii Mokotów.

Dunkin’ Donuts to znana na całym świecie amerykańska sieć kawiarni serwujących szeroki wybór donutów – klasycznego amerykańskiego przysmaku. Oprócz pączków z dziurką w lokalach można zjeść śniadanie w postaci gorących, przygotowywanych na miejscu bajgli oraz kanapek, a także wypić kawę. Franczyzobiorcą Dunkin’ Donuts w Polsce jest Varsovia Food Company Sp. z o. o., która obecnie posiada łącznie 7 lokali w Warszawie i w Łodzi, a wciągu najbliższych sześciu lat planuje otworzyć kolejnych 37. Pierwsza kawiarnia otwarta została ponad rok temu, a marka w krótkim czasie zdobyła wielu lojalnych klientów.

Galeria Młociny ma już podpisane umowy najmu na ponad połowę powierzchni handlowej. Wspomniane 220 lokali handlowych i usługowych docelowo zajmie 70 tys. mkw. powierzchni. Ofertę modową tworzą m.in. Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, H&M, C&A i VAN GRAAF. Biżuterię i dodatki będzie można kupić w sklepach Apart, Bijou Brigitte, YES, Swatch, Briju i Zibi, a wnętrze wyposażyć w Zara Home i Mensa Home. W Galerii Młociny pojawi się również perfumeria Sephora oferująca m.in. luksusowe kosmetyki i zapachy czyli przedstawiciel segmentu premium oraz największe w tej części miasta 9-ekranowe kino CINEMA3D. Aktywni mieszkańcy północnej Warszawy będą mogli zadbać o formę w Calypso Fitness Club oraz zaopatrzyć się w sprzęt sportowy i odpowiednią odzież w GO Sport i Martes Sport. Oferta Galerii Młociny uwzględnia również potrzeby dzieci – dla nich powstanie sklep SMYK. Koncept food courtu cechuje nowoczesna stylistyka, duża ilość naturalnego światła wypełniającego wnętrze i wyjście na zielony dach. Dotychczas umowy najmu podpisały też restauracje KFC, Pizza Hut Express, Burger King, Express Kuchnia Marché, Lifemotiv, Olimp, Subway, ZenThai, Sevi Kebab, Compañeros i Saladki.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail