Nowy rok, nowe otwarcie
 


Nowy rok, nowe otwarcie

2017-02-22

Zmieniamy się dla Was! Począwszy od bieżącego numeru dwumiesięcznik „Restauracja” zyskuje nowe oblicze. Na naszych łamach znajdziecie teraz więcej treści dotyczących praktycznego wymiaru prowadzenia własnej restauracji, kawiarni czy bistro.

 

rs 2017 02 01

 

I tak Anna Dębska, redaktor naczelna portalu GdzieZjesc.info podpowiada, jakie trendy w branży będą obowiązywać w 2017 r. Swoimi doświadczeniami na temat wagi monitoringu internetu w gastronomii dzieli się Aneta Głowacka z firmy Brand 24, z kolei dyrektor Departamentu ds. Produktu i Underwritingu LINK4 TU S.A. Agata Ambroziak-Rogulska radzi jak maksymalnie zredukować skutki zdarzeń losowych zagrażających działalności restauracji.

 

Zabieramy Was też w podróż po słodkie inspiracje do włoskiego Bergamo. Z kolei w Niemczech wkraczamy na ścieżkę edukacyjną prowadzącą do najsłynniejszych i najbardziej urodzajnych winnic położonych w okolicach Baden, na zboczach Haardt w Palatynacie, w Hesji Nadreńskiej, Rheigau, Nahe, Mittelrhein oraz Ahr.

 

W nowej „Restauracji” piszemy także o wpływie programu Rodzina 500+ na sektor gastronomii. To świadczenie wychowawcze sprawiło, że rąk do pracy brakuje w lokalach działających sezonowo oraz tych mieszczących się na prowincji. Problemu z rekrutacją personelu nie mają natomiast restauratorzy z dużych miast. To jednak niebawem może się zmienić.

 

W numerze wskazujemy też dodatkowe źródła przychodów w biznesie gastronomicznym. Należą do nich z całą pewnością usługi cateringowe. Świadczenie ich np. we współpracy z partnerem zarządzającym atrakcyjnym obiektem eventowym pozwala wskoczyć z biznesem na wyższy pozom rozwoju.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail