„Smaki Dziczyzny” powracają!
 


„Smaki Dziczyzny” powracają!

2017-02-23

II edycja tego konkursu kulinarnego odbędzie się 22 kwietnia 2017 r, czyli pierwszego dnia 21. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro. Patronat nad wydarzeniem objęła „Restauracja”

Celem konkursu jest prezentacja kuchni myśliwskiej przez profesjonalnych, pracujących w zawodzie kucharzy i pokazanie wielu możliwości zastosowania mięsa zwierzyny łownej w kulinariach, jak również propagowanie walorów smakowych i zdrowotnych dziczyzny.

Pomysłodawcą konkursu jest Artur Świerżewski
- szef kuchni GALOP CATERING;
- promotor dziczyzny w kraju i za granicą;
- członek elitarnego Klubu Szefów Kuchni, kół łowieckich „Wrzos” i „Jeleń” oraz Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości;
- autor porad i przepisów kulinarnych w prasie i telewizji;
- wyróżniony wieloma nagrodami i odznaczeniami, m.in. Certyfikatem Polskiego Klubu Biznesu, Certyfikatem Myśliwskim oraz Srebrną i Złotą Odznaką Rzemiosła.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać formularz zgłoszeniowy oraz recepturę dania wraz ze zdjęciem na adres: konkurs@smakidziczyzny.pl najpóźniej do dnia 26 marca 2017 roku. Zapraszamy!


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail