Restauracyjno-bankowa koalicja w bitwie o klienta
 


Restauracyjno-bankowa koalicja w bitwie o klienta

2017-03-06

W sieci Sphinx ruszyła promocja Citi Handlowy pod hasłem „Odbierz 200 zł do restauracji Sphinx”. W ramach akcji goście lokali, którzy zamówią Kartę Kredytową Citibank World MasterCard mogą otrzymać dwa vouchery o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w restauracjach sieci w całej Polsce. Promocja trwa do końca czerwca.

By skorzystać z promocji „Odbierz 200 zł do restauracji Sphinx”, należy wejść na stronę internetową akcji i wypełnić formularz kontaktowy dotyczący zamówienia Karty Kredytowej Citibank World MasterCard. Na klientów, którzy wyrobią kartę w trakcie trwania akcji, czekają bony podarunkowe do lokali Sphinx. Vouchery zostaną przekazane w formie kodu elektronicznego w wiadomości SMS bądź mailem, jeżeli klient w wyznaczonym terminie dokona jednej transakcji kartą oraz zaloguje się do bankowości elektronicznej lub skorzysta z aplikacji mobilnej Citi Mobile. Voucher ważny jest sześć miesięcy od dnia jego wydania.

- Najnowsza promocja to kolejna wspólna akcja Sphinx z Citi. Nasze restauracje są już bowiem partnerem programu lojalnościowego Karty Kredytowej Citibank World MasterCard. Uatrakcyjniając ofertę poprzez tego typu inicjatywy chcemy zachęcać gości do odwiedzania naszych lokali i odkrywania nowych kulinarnych smaków – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx. W restauracjach Sphinx cały czas obowiązuje też program dla posiadaczy Karty Kredytowej Citibank World MasterCard. Przy dokonaniu płatności za pomocą tej karty, jego uczestnicy mogą bezpłatnie otrzymać wybrany deser, kawę lub herbatę.

 

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail