Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Technologia u drzwi restauracji

Picie wina we francuskiej winnicy, kiedy siedzimy w warszawskim lokalu. Czy technologia VR i AR wkrótce dotrze również do restauracji?

 rs 2018 07ea 25

  Światowe trendy pokazują, że nie trzeba długo czekać, aby każda profesjonalna kuchnia miała własną drukarkę. Możliwe, że już 2018 r. coraz więcej szefów kuchni odkryje wszechstronność drukarki 3D. Własny podpis w czekoladzie pod deserem? To dosłownie danie sygnowane. Według National Restaurant Association aż 32 proc. badanych uważa, że restauracje są wręcz opóźnione we wdrażaniu technologii. Co ciekawe, w badaniu udział wzięli również ich właściciele. Z czego to może wynikać? – Kiedy przychodzi do nas inwestor z pomysłem na restaurację, to najczęściej ma pełną wiedzę na temat tego, jaka kuchnia będzie w niej serwowana i jaki chce mieć klimat. Aranżację wnętrz pozostawia nam. W Polsce technologie, które mogą ułatwić prowadzenie restauracji, niemal nie są wdrażane. Oczywiście poza podstawową, jak np. możliwość zamówienia dania online. W innych krajach jest to już podstawa, a u nas wciąż wiele restauracji takiego ułatwienia dla klientów nie ma. Wielu inwestorów nie myśli o rozwiązaniach IT na etapie powstawania koncepcji, a później projektu. Jeden z naszych klientów – sieć Pizza Dominium – zrobiła duży krok przed innymi. W 2012 r. wprowadzono innowacyjną wersję logo. Jako pierwsza stworzyła je...


Restauracja 5/2018, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności