„Bądź 3 kroki przed i zarabiaj” MADE Restauran t w Gdyni 28 listopada
 


 „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj” MADE Restauran t w Gdyni 28 listopada

Gdyńskie spotkanie liderów branży gastronomicznej pod flagą MADE Restaurant jest ostatnim w tym roku oraz ostatnim realizowanym pod hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. Od teraz wydarzenia będą miały również wymiar międzynarodowy – w każdej konferencji wezmą udział eksperci z zagranicy.

 rs 2018 11ea 12

  Lokalne spotkania liderów polskiej gastronomii w 2018 r. przebiegają pod wspólnym hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. MADE również chce być trzy kroki przed innymi i dlatego do współpracy zaprasza międzynarodowych ekspertów z branży. O różnicach kulturowych w systemach rekrutacji i motywacji pracowników mówić będą Willy Solvang (GÅRD Taste Scandinavian) i Przemysław Woźny (GåRD Nordic Kitchen, hotel Courtyard by Marriott). O trendach i zagrożeniach rynku pracy w gastronomii opowie ekspertka w zakresie HR dla gastronomii Ekaterina Starodubtseva (Creative Search), a Hanna Wencka (Aviko) poruszy temat nadchodzących trendów. Goście konferencji MADE będą mieli okazję dowiedzieć się, jakie przełożenie w biznesie mają zmiany w naszym stylu życia. MADE Restaurant jako jedyne na rynku wydarzenie ma wymiar...


Restauracja 6/2018, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail