Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.„Bądź 3 kroki przed i zarabiaj” MADE Restauran t w Gdyni 28 listopada

Gdyńskie spotkanie liderów branży gastronomicznej pod flagą MADE Restaurant jest ostatnim w tym roku oraz ostatnim realizowanym pod hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. Od teraz wydarzenia będą miały również wymiar międzynarodowy – w każdej konferencji wezmą udział eksperci z zagranicy.

 rs 2018 11ea 12

  Lokalne spotkania liderów polskiej gastronomii w 2018 r. przebiegają pod wspólnym hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. MADE również chce być trzy kroki przed innymi i dlatego do współpracy zaprasza międzynarodowych ekspertów z branży. O różnicach kulturowych w systemach rekrutacji i motywacji pracowników mówić będą Willy Solvang (GÅRD Taste Scandinavian) i Przemysław Woźny (GåRD Nordic Kitchen, hotel Courtyard by Marriott). O trendach i zagrożeniach rynku pracy w gastronomii opowie ekspertka w zakresie HR dla gastronomii Ekaterina Starodubtseva (Creative Search), a Hanna Wencka (Aviko) poruszy temat nadchodzących trendów. Goście konferencji MADE będą mieli okazję dowiedzieć się, jakie przełożenie w biznesie mają zmiany w naszym stylu życia. MADE Restaurant jako jedyne na rynku wydarzenie ma wymiar...


Restauracja 6/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail