Co nowego w gastronomiiCo nowego w gastronomii

Katowice Papa Diego Galeria Katowicka ul. 3 Maja 30

 Drugi lokal sieci w tym mieście, ale pierwszy lokal Papa Diego ze stolikami restauracyjnymi. Kuchni meksykańskiej mogą teraz spróbować goście odwiedzający Galerię Katowicką. Można tu spróbować m.in. tacos z wyjątkowymi salsami, nachos z dodatkami oraz burrito lub burrito bowli w różnych wersjach smakowych. Na smakoszy lokalnych potraw czeka wariacja meksykańskich dań z krupniokiem, fani słodyczy pochrupią churros z sosem czekoladowym, a goście gotowi na ostrzejsze wrażenia wybiorą salsy z pikantnych papryczek. Papa Diego to pierwsza marka stworzona przez Foodio Concepts – firmę założoną przez spółkę Helios z Grupy Agora oraz jej partnerów biznesowych – Piotra Grajewskiego i Piotra Komóra, którzy współtworzyli m.in. warszawskie restauracje Blue Cactus, Iguana Lounge oraz Hard Rock Cafe i zarządzali nimi. 

Krak ów Ruru Udon ul. Karmelicka 22

Restauracja z kuchnią japońsko-tajwańską, specjalizująca się w makaronie udon. Wśród przekąsek można znaleźć tu wakame, edamame, kimchi, tatar z łososia, pierożki gyoza z wieprzowiną lub wegetariańskie, krewetkę w tempurze, kakiage (warzywa w tempurze) i osiem zestawów z makaronem udon – na zimno z sosem sojowym, w bulionie wegetariańskim, w bulionie rybnym, w bulionie pikantnym, z wegetariańskim sosem curry, z sosem sezamowym, z ostrym sosem dan-dan, z owocami morza. Do każdego z nich można...


Restauracja 2/2019, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail