Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Rekordowa edycja Restaurant Week

Kampania #SzanujJedzenie towarzysząca festiwalowi Restaurant Week okazała się ogromnym sukcesem. Szacuje się, że dotarła do kilkunastu milionów Polaków. W wiosennej edycji Restaurant Week wzięła udział rekordowa liczba 92 tys. gości, którzy odwiedzili 400 restauracji w 37 miastach.

 

rs 2019 03ez 07 

 

Organizatorzy Restaurant Week zdecydowali, że festiwalowi będzie towarzyszyła wielka ogólnopolska kampania #SzanujJedzenie. Jej cel to...


Restauracja 3/2019, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail