Jak wybrać najlepszy blender?
 
 

Jak wybrać najlepszy blender?

Bez blendera trudno wyobrazić sobie prowadzenie nowoczesnej restauracji, baru czy jakiegokolwiek obiektu gastronomicznego. Wybierając model, który będziemy użytkowali przez dłuższy czas, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, takich jak jakość wykonania, moc silnika czy okres gwarancji.

 rs 2019 04ez 20

  Jak spośród sprzętów dostępnych w sklepach, kupić najlepszy, nie przepłacając i inwestując w urządzenie, które będzie służyło nam wiele lat? Blendery różnią się między sobą m.in. jakością, rozmiarem oraz ceną. Na rynku spotkamy dwa główne typy tych urządzeń: kielichowe i ręczne, które mają różne przeznaczenie. Aby zdecydować, jaki konkretnie typ wybrać, należy sprawdzić informacje o mocy sprzętu, jakości materiału, z którego jest wykonany, sposobach zasilania oraz montażu, a także wygodzie użytkowania. Istotna jest również cena i gwarancja. Pamiętajmy, aby dobierać urządzenie nie tylko do naszych aktualnych potrzeb. Warto spojrzeć w przyszłość i zastanowić się, czy przy planowanym rozwoju lokalu wybrany blender nadal będzie spełniał nasze wszystkie oczekiwania. 

Blendery ręczne

Są zazwyczaj niewielkie i pozwalają na miksowanie jedzenia w garnkach czy misach. Ponadto są szybkie w pracy i łatwe w montażu oraz demontażu. Podczas wyboru konkretnego modelu należy kierować się tym, czy urządzenie dobrze działa trzymane w dłoni, a także czy jest lekkie. Warto też sprawdzić, jakie są dostępne końcówki, czy są dostosowane do naszych potrzeb, jak głośno pracuje blender, jaką ma moc (w blenderach ręcznych zwykle od 170 do 900 W) oraz ile...Jolanta Borowska Związana z branżą HoReCa od kilkunastu lat. Od 2008 r. właścicielka białostockiej firmy Grupa Gastro, zajmującej się kompleksowym wyposażeniem gastronomii, profesjonalnym doradztwem oraz serwisem urządzeń; www.grupa-gastro.pl

Restauracja 4/2019, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail