Comitor podsumował 2019 rok
 

 


Comitor podsumował 2019 rok

2019-12-20

Od 1994 roku Comitor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce, specjalizujących się w wyposażaniu zarówno prywatnych kuchni, jak i profesjonalnej gastronomii. Inspiruje, budując wizję wymarzonej przestrzeni do gotowania ze zlewozmywakami, bateriami i systemami sortowania Blanco, okapami Novy, urządzeniami Küppersbusch i rozdrabniaczami InSinkErator. Jak wyglądał dla firmy kończący się rok i które wydarzenia były najistotniejsze biznesowo?

 

Urządzeń, które oferuje Comitor, nie trzeba przedstawiać nikomu zorientowanemu w branży AGD i w sprzętach kuchennych rekomendowanych przez szefów kuchni. Wiele z nich otrzymało prestiżowe nagrody takie jak iF Product Design Award, Dobry Design, czy RedDot Design Award. Jakość zobowiązuje – oferowane przez łódzką firmę produkty znanych europejskich marek łączą w sobie perfekcyjne wykonanie, zaawansowaną funkcjonalność i pożądany w strefie kuchni nowoczesny design.

 

4 Design Days

Mijający rok rozpoczął się dla Comitora udziałem w katowickich targach 4 Design Days. Tegoroczna edycja zaskoczyła liczbą gości odwiedzających stoisko, dając dowód, że zainteresowanie nowocześnie wyposażoną kuchnią nie słabnie. Podczas czterech dni targi odwiedziło 35 tys. gości. Uczestnicy wzięli udział w debatach, spotkaniach z ekspertami i wystawach skierowanych zarówno do profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Swoją wiedzą i inspiracjami służyli nie tylko architekci i projektanci wnętrz, ale także eksperci Comitor, którzy wraz z partnerami APASmart i S-Kuchnie Studio Mebli Kuchennych, zaprezentowali kuchenne innowacje, zapewniające podczas gotowania najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

 

Design od Kuchni

W kwietniu, wrześniu i listopadzie Comitor, wraz z hiszpańską marką Cosentino, gościł architektów i studia kuchenne na świetnie przyjętym cyklu Design od kuchni. Spotkania w formie warsztatów w Warszawie, Sopocie i Poznaniu, którym towarzyszył live cooking, były pretekstem nie tylko do prezentacji urządzeń Blanco, Novy i Küppersbusch, ale przede wszystkim ciekawych rozmów o kulturze jedzenia, produktach i nowych trendach kulinarnych. Kameralna atmosfera sprzyjała nawiązywaniu relacji z pasjonatami dobrego jedzenia oraz wsłuchiwaniu się w niecodziennie opowieści Aleksandra Barona, uznanego szefa kuchni, gotującego dla architektów.

 

Warsaw Home

Ostatni kwartał należał zdecydowanie do październikowych Targów Warsaw Home, które ze względu na ogromną liczbę odwiedzających były dla Comitora idealnym momentem na dialog z klientami o najbardziej pożądanych rozwiązaniach AGD, sprawdzających się w nowoczesnych domach, kawiarniach i restauracjach. Podczas Warsaw Home marka zaprezentowała wiele swoich bestsellerowych propozycji. Na stoisku można było liczyć na pomoc ekspertów oraz wyjaśnianie funkcji poszczególnych produktów. Nie zabrakło także atrakcji w postaci live cookingu, podczas którego zwiedzający targi zobaczyli, jak urządzenia dostępne w ofercie Comitor sprawdzają się w trakcie codziennego gotowania.

 

Więcej na:www.comitor.pl


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail