Jedyna taka Rukola
 
 

Jedyna taka Rukola

"To bez wątpienia jeden z najlepszych adresów w okolicach Olsztyna. Świetna, uśmiechnięta obsługa, krótki czas oczekiwania na posiłek umilony przepysznym czekadełkiem i absolutnie genialne jedzenie" – to jedna z wielu recenzji gości restauracji na Facebooku. – Jak do tego dołożymy stonowany i niezwykle ciekawy wystrój oraz bardzo przystępne ceny, to mamy miejsce idealne. A tak restaurację Rukola opisuje Aleksandra Krezymon, jej właścicielka.

rs 2020 06cd 28

Zdecydowałam się na prowadzenie restauracji z powodu pasji do gotowania, miłości do jedzenia oraz potrzeby bycia z ludźmi. Daje to wiele satysfakcji, szczególnie bezpośredni kontakt z gośćmi. Celebrowanie posiłków wśród bliskich jest jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie możemy robić dla siebie, a restauracja jest do tego idealnym miejscem. Restauracja Rukola została przejęta wraz z nazwą – prowadzimy ją od dwóch lat. Nasz koncept wyróżnia się nowoczesnym podejściem do kuchni polskiej oraz wykorzystaniem regionalnych produktów. 

Lokalizacja

Rukola mieści się w centrum Dywit, niedaleko Olsztyna, przy trasie wylotowej w kierunku na Dobre Miasto. Lokalizacja została wybrana ze względu na dogodny dostęp dla gości, dostępność miejsc parkingowych oraz duże natężenie ruchu w tym miejscu. W Dywitach jesteśmy jedyną...


Restauracja 6/2020, KONCEPT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail