Transgourmet i Selgros Cash & Carry ponownie partnerem strategicznym Konferencji Kryzysowej Made FOR Restaurant
 


 


Transgourmet i Selgros Cash & Carry ponownie partnerem strategicznym Konferencji Kryzysowej Made FOR Restaurant

2020-11-15

Jakie koncepty gastronomiczne sprawdzą się w obecnych czasach? Jakie praktyki zapewniają wzrost biznesowy? Jak komunikować się z gośćmi, aby pozostali lojalni? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas II konferencji kryzysowej Made FOR Restaurant, która odbędzie się 16 listopada 2020 r. w formule on-line. Partnerem strategicznym wydarzenia został ponownie Transgourmet i Selgros, a jednym z prelegentów będzie Andrzej Drus, manager Instytutu Kulinarnego Transgourmet.

Rozwój i wspieranie branży gastronomicznej jest ważną częścią działalności Transgourmet i Selgros Cash & Carry. W odpowiedzi na bezprecedensową sytuację, z którą mierzy się aktualnie branża firma zorganizowała cykl profesjonalnych szkoleń we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego w formule online. Materiały poświęcone biznesowemu aspektowi prowadzenia restauracji, kulinarnym inspiracjom oraz wiedzy o winie dostępne są bezpłatnie na kanale YouTube Instytutu Kulinarnego. Ponadto Transgourmet i Selgros został ponownie partnerem konferencji kryzysowej Made FOR Restaurant. Podczas pierwszej edycji wydarzenia, która odbyła się 18 maja 2020r. Marcin Dera, Dyrektor Sprzedaży ds. Gastronomii Transgourmet Polska, ogłosił program wsparcia dla gastronomii ReStart, z którego skorzystało już wielu klientów firmy.

- Cieszymy się, że jako partner strategiczny weźmiemy udział w II edycji wydarzenia, kontynuując dobrą współpracę z organizatorem. Jesteśmy przekonani, że konferencje tworzone przez FOR Solutions są  platformą wymiany doświadczeń, realnym wsparciem merytorycznym i odpowiedzią na wyzwania jakie stoją dziś przed całą branżą – komentuje Marcin Dera.

Podczas drugiej, listopadowej konferencji wystąpi Andrzej Drus, dyrektor Instytutu Kulinarnego Transgourmet, który omówi sytuację w sektorze horeca w Europie i wskaże najbardziej optymalne działania i kierunki transformacji dla branży.

Działalność lokali gastronomicznych została zamrożona po raz drugi w 2020 roku i ograniczona do formuły na wynos lub na dowóz. Branża hotelarska i eventowa także musi mierzyć się z nałożonymi obostrzeniami. Organizatorzy po raz kolejny wychodzą naprzeciw oczekiwaniom segmentu HoReCa i zapraszają na II konferencję Kryzysową Made FOR Resataurant. Udział w wydarzeniu w fomule on-line jest bezpłatny dla restauratorów, hotelarzy, właścicieli lokali gastronomicznych, w tym kawiarni, firm cateringowych oraz dla ich pracowników. Made FOR Restaurant to nie tylko networkingowa platforma dla branży HORECA, ale także dostęp do najlepszych rad, wiedzy i doświadczeń od czołowych reprezentantów rynku.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail