Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Wojciech Harapkiewicz na okładce „MAKRO dla gastronomii”

2018-04-27

„Nie użyczyłbym swojego nazwiska, gdybym nie był przekonany do tego projektu, bo za długo na to nazwisko pracowałem” – mówi Wojciech Harapkiewicz o swojej nowej roli ambasadora marek MAKRO Chef, MAKRO Premium i MAKRO Professional. W najnowszym wydaniu „MAKRO dla gastronomii” można nie tylko znaleźć wywiad z Harapkiewiczem, ale też jego autorskie przepisy.

Sieć hurtowni MAKRO Polska kontynuuje cykl wywiadów z najważniejszymi postaciami polskiej gastronomii. Bohaterem najnowszego wydania publikacji „MAKRO dla gastronomii” jest Wojciech Harapkiewicz – szef kuchni restauracji Babinicz w kompleksie Dworzysko w Szczawnie-Zdroju, Szef Kuchni Tradycyjnej 2018 Gault&Millau Polska oraz ambasador nowych marek dedykowanych profesjonalistom w gastronomii – MAKRO Chef, MAKRO Premium i MAKRO Professional. Wojciech Harapkiewicz w wywiadzie opowiada m.in. o swojej pracy w Dworzysku, wyzwaniach, szkoleniu młodych kucharzy w ramach programu Szef dla Młodych Talentów oraz nowej roli, w jakiej w jakiej się znalazł. „Testuję nowości, których wciąż przybywa, podsuwam inspiracje, sygnalizuję najnowsze trendy, dzięki czemu MAKRO szybko wzbogaca ofertę o nieszablonowe produkty” – opowiada o swojej pracy jako ambasadora marek MAKRO dla gastronomii. W numerze znaleźć można również autorskie przepisy Wojciecha Harapkiewicza na burgera z dziczyzną, ceviche z łosia, ptasie mleczko z tatarem mango czy pieczonego sandacza z salsą paprykowo-pomidorową i marynowaną cukinią. W publikacji „MAKRO dla gastronomii” zaprezentowano także m.in. aktualną ofertę handlową, promocje, nowości produktowe, porady i inspiracje.


Aktualności
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne