Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Co nowego w gastronomii

Warszawa

Restauracja First Floor ul. Kasprzaka 31

 

rs 2018 11ea 14

 Powstała na Woli w budynku Varsovia Apartamenty przy Kasprzaka. Koncepcja restauracji czerpie inspirację i energię z dynamiki miejskiego życia, a kuchnia oparta jest na produktach najlepszej jakości. Lokal stawia na sprawdzone, ale i odważne kompozycje, tworzące niespotykaną harmonię. Pośród nich znajdą się klasyczne dania kuchni śródziemnomorskiej z polskimi akcentami. W karcie znalazły się dania kuchni śródziemnomorskiej, m.in. ravioli z owocami morza, carpaccio z tuńczyka, zupa rybna, krem borowikowy, sandacz z puree z batatów, żeberka wieprzowe z domowymi frytkami, a na deser beza pomarańczowa czy fondant czekoladowy. First Floor czynne jest od godz. 7. Rano serwowane są śniadania w formie bufetu. W piątki i soboty można posłuchać tu muzyki na żywo. 

Back Room Bar ul. Koszykowa 49A

rs 2018 11ea 15

Wnętrze lokalu utrzymane w stylu Ameryki lat 30. i art déco. W znajdziemy tu wyjątkowe wnętrze, w...


Restauracja 6/2018, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail