Lokal w odpowiednim świetle
 


 Lokal w odpowiednim świetle

Poprzez odpowiednie oświetlenie w lokalu możemy kreować nastrój relaksu, intymności czy zapewnić prywatność, ale również wpłynąć na prezentację serwowanych potraw. Wygląd opraw, źródła światła i ich rozmieszczenie są równie istotne jak wygląd mebli czy innych dodatków.

 rs 2018 11ea 29

  Już na etapie planowania wystroju powinniśmy wziąć pod uwagę rozmieszczenie punktów świetlnych, rodzaj oraz stylistykę opraw, a także takie parametry oświetleniowe, jak np. natężenie światła, temperatura barwowa, kąt padania czy oddawanie barw. Mają one ogromny wpływ na samopoczucie gości w restauracji, a co za tym idzie – na to, czy będą chcieli wrócić do miejsca, w którym dobrze się czuli i miło spędzili czas. Aby tak się stało, warto zadbać o ciepły odcień światła. 

Światło w różnych miejscach

Stoliki nie powinny być oświetlone zbyt jasno, szczególnie w klimatycznych lokalach często wybieranych na prywatne spotkania. Wpłynęłoby to na wygląd serwowanych potraw – jego...Maja Krajewska projektantka wnętrz, menedżer ds. projektów i inwestycji w firmie Elmax

Restauracja 6/2018, STYL & DESIGN
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail