Innowacje, technologie i rewolucje na Madrid FusiónInnowacje, technologie i rewolucje na Madrid Fusión

Aż 13 tys. osób, w tym 122 ekspertów i 200 międzynarodowych firm, światowa kuchnia, wyjątkowe projekty, nowatorskie pomysły, biznesowe rozwiązania, trendy, technologie i przede wszystkim ludzie. To wszystko znaleźliśmy w styczniu na Madrid Fusión, jednym z najbardziej prestiżowych kulinarnych kongresów świata.

 rs 2019 02ez 13

  Tematem konferencji była szeroko rozumiana innowacyjność – świadomość ekologiczna, lokalność, zrównoważony rozwój oraz rola i siła kobiet w branży. W wydarzeniu czynny udział brał zespół FOR Solutions. Madrid Fusión to emocje, ale przede wszystkim wiedza, która daje inspiracje do rozwijania i tworzenia lokalnej gastronomii. Obserwując i słuchając światowych ekspertów, którzy swoje profesjonalne życie poświęcają branży kulinarnej, my również chcemy mieć swój udział w tej misji. Ferran Adria, jeden z najlepszych kucharzy świata, rozpoczął kongres mówiąc, że celem innowacji jest prowokacja. Przedstawiając swój program elBullifoundation, podkreślał, że gastronomia polega na ponownym odkrywaniu znanych już nam rzeczy, a główną misją jest zmiana perspektywy jej postrzegania przez społeczeństwo. 


Restauracja 2/2019, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail