The Cuba Libre Rum&Cigar House będzie w Warszawie
 
 The Cuba Libre Rum&Cigar House będzie w Warszawie

2019-11-06

The Cuba Libre Rum&Cigar House, to miejsca, które zdobyło niebywały sukces na Słowacji. Teraz jego właściciel przenosi koncepcję do samego centrum urokliwej Warszawy, do wyjątkowej kamienicy na Poznańskiej 37.

5

Połączenie konsumpcji z degustacją rumów i cygar jest główną ideą naszego konceptu The Cuba Libre Rum & Cigar House. Znajdą tu Państwo ponad 60 gatunków ręcznie zwijanych cygar i ponad 130 gatunków rumu z całego świata, w tym produkty rzadko dostępne w Polsce. Przyjemna i przytulna atmosfera, wygodne skórzane fotele, rytmiczne dźwięki latynoskiej muzyki, przygaszone światło i co najważniejsze – empatyczny i miły personel – to właśnie tworzy charakter naszego baru.

Podczas otwarcia, które odbędzie się pod koniec listopada zadbamy o wyjątkową oprawę. Nasi goście będą mieli okazję na degustację niezwykłych rumów, drinków i cygar. Nasz Rum&Cigar Ambassador - Roberto będzieprofesjonalnym przewodnikiem podczas tej podróżyw świat rumów oraz cygar. Wieczór umilą nam dźwięki latynoskiej muzyki na żywo - Rey Ceballo & Tripulacion Cubana, a w międzyczasie Roberto, jako wytrawny znawca, zaprezentuje proces zwijania cygara.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail