Następny OLIMP w Krakowie
 


 

Następny OLIMP w Krakowie

2014-02-02

Przyszli najemcy powstającego na krakowskim Podgórzu drugiego etapu kompleksu biurowego Enterprise Park w czasie przerw obiadowych będą mogli korzystać z wnętrz restauracji sieci OLIMP, która na parterze budynku C organizuje swój kolejny lokal. Otwarcie restauracji ma nastąpić jeszcze w tym roku, wkrótce po oddaniu do użytku najnowszego biurowca w kompleksie Enterprise Park zaplanowanego na przełom lipca i sierpnia br.

Ph_Enterprise_Park_OLIMP_1

Avestus Real Estate, deweloper kompleksu Enterprise Park w Krakowie, podpisał z Grupą Gastromall, właścicielem dynamicznie rozwijającej się sieci gastronomicznej, umowę najmu powierzchni pod drugą już restaurację OLIMP w kompleksie biurowym. To jeden z największych lokali sieci - łącznie ponad 460 mkw wraz z zapleczem. Podobnie jak siostrzany lokal w budynku B, nowy OLIMP będzie dostępny również dla klientów z zewnątrz i zaoferuje oprócz smacznego jedzenia także bezpłatny Internet oraz możliwość organizacji imprez okolicznościowych.

Ph_Enterprise_Park_OLIMP_2

„Ponowne zaproszenie operatora restauracji OLIMP do współpracy było oczywistym wyborem. Ich restauracja z powodzeniem działa w Enterprise Park już od ponad roku, ciesząc się sporą popularnością wśród użytkowników naszego parku biurowego. Świetnie sprawdziła się koncepcja lokalu, w którym każdy gość może skomponować swój posiłek z dowolnie wybranych składników znajdujących się w ofercie, płacąc stałą cenę za 100 gramów. Dodatkowo restauracja OLIMP dla swoich gości przygotowała oparty na kartach klienta system lojalnościowy, umożliwiający klientom korporacyjnym m.in. płatności typu pre-paid. To wygodne i szybkie rozwiązanie, nasi najemcy są więc bardzo zadowoleni,” – powiedział Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor krajowy Avestus Real Estate

Inwestycja Enterprise Park, park biznesu nowej generacji, znajduje się w krakowskiej dzielnicy Podgórze, przy Alei Powstańców Wielkopolskich. Otwarta w październiku 2012 r. pierwsza faza projektu – budynki A i B oferujące 15.000 mkw powierzchni - została już niemal w całości wynajęta. Główni najemcy to międzynarodowe korporacje z sektora zaawansowanych technologii.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail