Czy gastronomię czeka kryzys?Czy gastronomię czeka kryzys?

Bez względu na to, czy mamy na myśli modę czy trendy związane ze sposobem żywienia, mówi się, że wszystko, co do nas dociera, ma swoje źródło w Stanach Zjednoczonych. Dotyczy to również sytuacji gospodarczej i ekonomicznej. Od kilku miesięcy właśnie w Ameryce głośno mówi się o nadchodzącym kryzysie branży gastronomicznej. Od kilku lat branże dofinansowywane są przez różnego typu fundusze inwestycyjne. Część pochodzi ze źródeł, co do których istnieje podejrzenie nielegalności, ale część to np. zyski z obrotów kryptowalutami. Czy powinieneś wiedzieć o ich istnieniu? Zdecydowanie tak, ponieważ otoczenie twojej restauracji jest w dużym stopniu powiązane z efektem takich dofinansowań.

rs 2020 01e 43

O ile sporo osób wie, że portale internetowe otrzymują takie dofinansowania, dzięki czemu stać je na kampanie reklamowe warte miliony, o tyle rzadziej mamy świadomość, że restauracja, która funkcjonuje po drugiej stronie ulicy, ma zaplecze finansowe nieopierające się na zyskach z odwiedzin gości – to właśnie zewnętrzne fundusze. Co to...


Restauracja 1/2020, GASTRONOMIA POLSKA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail