Człowiek w centrum gastronomii W nowej rzeczywistości
 
 Człowiek w centrum gastronomii W nowej rzeczywistości

Jeszcze kilka miesięcy temu w raportach dla branży gastronomicznej można było znaleźć informację, że przyszłość rynku rysuje się w ciekawych barwach. Polska odnotowywała jeden z najniższych w porównaniu z latami wcześniejszymi wskaźnik bezrobocia. Wyzwaniem jednak dla pracodawców była kwestia pracowników w szeroko rozumianym kontekście. Zwracali uwagę na potrzebę tzw. ciągłości rekrutacji w obawie o braki personelu, a ta generowała dodatkowe koszty.

rs 2020 02e 17

Eksperci podkreślali z kolei, iż zmiany ustawowe niekoniecznie pozytywnie wpływają na rynek, który zawsze przybiera inną perspektywę w oczach właściciela, inną w oczach menedżera, a inną w oczach samego pracownika. Bo przecież czym innym jest rynek pracownika dla pracownika, a czym innym dla pracodawcy. Zawsze widziałam potrzebę zmiany perspektywy, uznania, że praca ludzka i człowiek jest wartością nadrzędną, a wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu personelem to skuteczny biznes. Wartość ludzka to możliwość...


Restauracja 2/2020, TEMAT NUMERU
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail