Uber Eats z niespodzianką na Dzień Matki
 










 





dowozy

Uber Eats z niespodzianką na Dzień Matki

2020-05-26

Wraz z trwającą izolacją społeczną, rosły apetyty Polaków. Mowa tu jednak nie tylko o głodzie, ale też o pragnieniu bliskości, spędzania wspólnego czasu, a także tęsknoty za rodziną, od której często oddzielają nas dziesiątki albo setki kilometrów. Z myślą o nadchodzącym Dniu Mamy warto skorzystać z nowej usługi w ramach Uber Eats „Share this Delivery”, dzięki której wysłanie ulubionego dania (i/lub deseru) swoim bliskim, nigdy nie było prostsze.

 Uber Eats Trends 2

26 Maja - Dzień Matki - to wyjątkowy dzień, w którym w szczególności pamiętamy o więzach rodzinnych oraz bliskich. Mamy to w końcu superbohaterki - zawsze wiedziały gdzie co jest w domu, doglądały mycia zębów i dbały o zdrową dietę pilnując, żeby zjeść surówkę i mięsko (a ziemniaczki zostawić). Dlatego z okazji ich święta, jak co roku chcemy przygotować coś specjalnego. W obecnych czasach kiedy spędzanie wspólnego czasu jest nadal utrudnione z pomocą przychodzi technologia. Dzięki nowej funkcji Share this delivery w prosty sposób można zrobić miły gest swoim bliskim i przynieść radość ich podniebieniom.

Część z nas nie będzie mogła w tym roku odwiedzić bliskich i spędzić wspólnie czasu tak, jak Polacy lubią najbardziej, czyli przy stole. Ponieważ jednak najlepsza trasa to ta przez żołądek do serca warto w nią wyruszyć z Uber Eats. Jak?

  1. Zamawiamy ulubiony sernik, szarlotkę, kawę bądź inne ulubione danie i wysyłamy na adres ukochanej osoby.
  2. Klikamy ‘Share this delivery’ i generujemy specjalny link
  3. Wysyłamy spersonalizowane powiadomienie przez sms, Messengera lub inny dostępny komunikator. Co ważne, odbiorca nie musi posiadać aplikacji na swoim smartfonie - wystarczy otworzyć załącznik.
  4. Dzwonimy do naszych bliskich, żeby wspólnie cieszyć się swoim towarzystwem - przy ulubionej potrawie.

W ten sam sposób możemy również wysłać ulubione danie przyjaciołom, którzy wymagają podtrzymania na duchu, czy też dziadkom, którzy nadal pozostają w izolacji.

Za pośrednictwem nowej funkcji Uber Eats można również samodzielnie dołączyć się do akcji #wzywamyposiłki wysyłając wsparcie dla znajomych medyków i wolontariuszy, którzy w dalszym ciągu są pozostają na pierwszej linii walki z pandemią - z własnego smartfona, z dowolnego miejsca w kraju.


Aktualności

To też może Cię zainteresować







W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail