Trzecia fala za granicą
 
 Trzecia fala za granicą

W Polsce mamy kolejny lockdown, który ma potrwać do 6 kwietnia, i na razie nie ma mowy o ruszeniu lokali gastronomicznych. Restauratorzy z niecierpliwością czekają na otwarcie chociaż ogródków. A jak to wygląda w innych krajach?

rs 2020 06cd 06

Izrael

 Restauracje, hotele, sale weselne i bary oraz inne lokale gastronomiczne w Izraelu od 7 marca otwarte są dla posiadaczy świadectwa szczepienia lub wyleczenia z COVID-19. Wynika to z faktu, że już ponad połowa Izraelczyków otrzymała pierwszą dawkę. 

Szwecja

Restauracje, kawiarnie i puby są wciąż otwarte, jednak przy jednym stoliku może siedzieć nie więcej niż cztery osoby. Jeśli grupa liczy więcej niż osiem osób, należy ją podzielić na kilka stołów, zachowując między nimi co najmniej 1 m odległości. Podawanie napojów alkoholowych jest zabronione od 20.00 do 11.00, a po godzinie 20.30 nie można podawać posiłków ani napojów – dozwolone są wtedy dania na wynos. Lokale gastronomiczne będące częścią centrum handlowego mogą obsłużyć nie więcej niż jedną osobę przy jednym stole. 

Hiszpania

Hiszpański rząd...


Restauracja 1/2021, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail