Smashny Burger Mały lokal z dużym potencjałem
 
 Smashny Burger Mały lokal z dużym potencjałem

Tworząc Smashny Burger, Lucas Pollier chciał wprowadzić nowy sposób wytwarzania burgerów na scenie street foodu w Polsce. I choć lokal otworzył, kiedy gastronomia mogła działać jedynie na wynos, to pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Jego smash burgery szybko zaczęły zdobywać miłośników.

rs 2021 05cd 19

Lokal Smashny Burger ruszył 10 kwietnia tego roku i okazało się, że zainteresowanie gości przerosło najśmielsze oczekiwania jego założyciela Lucasa Polliera. – Zaledwie w trzy godziny od otwarcia mieliśmy całkowity sold out – wyznaje Lucas Pollier. – Z jednej strony ucieszył nas fakt, że podbiliśmy serca gości, z drugiej jednak ze smutkiem musieliśmy poinformować osoby, które stały w kolejce przed lokalem, że nie mamy już produktów do przygotowania dla nich burgerów. Piekarnia wypieka bułki na bieżąco o świcie, nie było zatem możliwości ekspresowego zamówienia dodatkowych. – Dlatego każdego dnia zaopatrujemy się w większą ilość towaru, by sprostać oczekiwaniom gości – mówi właściciel. – Ich pozytywne recenzje i to, że do nas wracają, jest dla nas największą nagrodą za pracę. Lukas Pollier na razie nie myśli o tym, jak będzie się rozwijał jego biznes w przyszłości. Dziś stara się koncentrować na doskonaleniu tego miejsca. Stawia na jakość, a nie na ilość. 

Koncept

Nazwa nawiązuje do specjałów, które są dostępne w lokalu, czyli smash burgerów. Smashny Burger miał wnieść powiew świeżości na scenie street foodu w Polsce. – Po dłuższej pracy w Warszawie moja firma przeniosła mnie do Los Angeles i tam odkryłem zupełnie nowy świat ulicznego jedzenia, w tym smash burgery – tłumaczy Lucas Pollier. – Zawsze marzyłem o otwarciu własnej restauracji, więc po sześciu miesiącach pobytu w Kalifornii zdecydowałem się rzucić pracę i wyeksportować koncepcję smash burgera do Polski. W Warszawie jest wiele restauracji z burgerami, ale trudno jest znaleźć takiego, który będzie pasował do smaków, które można znaleźć w USA. Celem Smashny’ego jest to zrobić. 

Lokalizacja

Lokal mieści się przy...


Restauracja 2/2021, KONCEPT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail