Moda na soki świeżo wyciskane
 
 Moda na soki świeżo wyciskane

Otwarcie gastronomii samo w sobie nie zapewni żadnemu lokalowi satysfakcjonujących obrotów. Trzeba przyciągnąć gości wyjątkową ofertą. Liczy się więc menu, a w nim również propozycje napojów. Te są szczególnie ważne w letnich miesiącach. Warto więc postawić na świeżo wyciskane soki, a chcąc robić to dobrze, musimy zainwestować w profesjonalny sprzęt.

rs 2021 05cd 20

Konsumenci coraz chętniej sięgają po naturalne produkty. Na wzrost takiego zapotrzebowania pozytywnie wpływa rosnąca popularność zdrowego i ekologicznego stylu życia, kuchni wegetariańskiej czy wegańskiej oraz fakt, że społeczeństwo bogaci się, dzięki czemu coraz większa liczba ludzi może pozwolić sobie na skorzystanie z ofert dobrych restauracji. 

Soki z gwarancją zdrowia

Rosnąca popularność kuchni roślinnej przestaje dziwić, jednocześnie wciąż wywołuje ekscytację. Restauratorzy, zwłaszcza ci, którzy bacznie obserwują zmieniające się potrzeby gości, wprowadzają do swojej oferty m.in. soki NFC, czyli świeżo tłoczone z surowych warzyw i owoców. Konsumenci stają się coraz bardziej wymagający i świadomi, więc zwracają uwagę na jakość produktu, który dostają w restauracji. Coraz częściej odrzucają soki z kartonu czy z koncentratów, chociażby ze względu na to, że te podczas produkcji tracą swoje składniki odżywcze i witaminy. Soki świeżo wyciskane są także smaczniejsze niż te ze sklepu. I choć ich przydatność do spożycia jest bardzo krótka, mają za to niepodważalną zaletę – fakt, że powstają niemal na oczach gości, sprawia, że lokal zyskuje miano dbającego o zdrowie. – Ważne podczas przygotowywania zamówień dla klientów restauracji jest to, że profesjonalne wyciskarki są...


Restauracja 2/2021, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail