Reopening to wyzwanie
 
 Reopening to wyzwanie

Doczekaliśmy się otwarcia ogródków i zapowiedzi częściowego powrotu do normalnego funkcjonowania restauracji – w końcu! To dobra wiadomość i dla restauratorów, i dla gości, nie tylko tych spragnionych wizyt w ogródkach czy zamawiania posiłków serwowanych bezpośrednio po ich przygotowaniu, ale także tych, którzy odkładali różnego rodzaju przyjęcia na ten właśnie moment. Pamiętaj, że reopening to bardzo ważny moment – sposobność, by ponownie zdobyć gości, zarówno tych odwiedzających restaurację, jak i tych planujących organizację rodzinnej, a nawet firmowej imprezy. Priorytetem staje się teraz komunikacja z gośćmi. W mediach społecznościowych powinny zatem pojawić się co najmniej trzy nowe zagadnienia: nowa oferta, klarownie informująca, w jaki sposób restauracja planuje organizować przyjęcia, informacja o karcie dań dostępnej w wersji poza dostawą, która powinna wrócić do specjałów lokalu oraz zostać odpowiednio przebudowana i odświeżona, oraz o bezpieczeństwie zwykłych wizyt gości, ale przede wszystkim organizowanych przez was przyjęć.

rs 2021 05cd 25

Goście mają się jak najszybciej dowiedzieć o tym, co restauracja oferuje tuż po...


Restauracja 2/2021, OD KUCHNI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail