Kampania "Smaczny powrót z wakacji" w Galerii Mokotów
 
 Kampania "Smaczny powrót z wakacji" w Galerii Mokotów

2021-08-30

Warszawska Galeria Mokotów po raz kolejny (po czerwcowej akcji „Powrót Wielkiej Kuchni”) przygotowała kampanię mającą na celu wsparcie obecnych tam restauracji i kawiarni. W ramach akcji „Smaczny Powrót z Wakacji” prowadzone będą działania w digitalu, social mediach a także współpraca z influencerami. Wszystko uzupełnione promocją „Zamów lunch i odbierz 10zł”. Celem tych działań jest zwiększenie zainteresowania lokalami gastronomicznymi Galerii i ich ofertą lunchową. Akcja rozpoczęła się w sobotę 28.08.2021 i potrwa do 11.09.2021.

Galeria Mokotow 1

Koniec lata zbliża się nieuchronnie a wraz z nim powrót do pracy – czy to w biurach czy na home office. Jednym ze stałych elementów życia zawodowego każdego pracownika jest przerwa na lunch. Za pomocą prowadzonych działań komunikacyjnych i marketingowych, Galeria Mokotów chce zachęcić mieszkańców sąsiednich osiedli, pracowników okolicznych biur a także swoich klientów do skorzystania z bogatej oferty lunchowej dostępnej w restauracjach i kawiarniach tego popularnego centrum handlowego.

Oferta gastronomiczna Galerii Mokotów w niczym nie ustępuje tej, bardzo różnorodnej, zakupowej, czym nadal zaskakujemy naszych klientów i co wyróżnia nas na tle konkurencji.  W Galerii można zjeść szybko w którymś z sieciowych konceptów gastronomicznych, ale można też spędzić dłuższą chwilę przy stoliku w restauracji z obsługą kelnerską. Również smakowo każdy znajdzie tu coś dla siebie – od kuchni polskiej, przez Amerykę aż do orientalnych smaków Azji. Jest to naprawdę świetny pomysł na przerwę w pracy (czy szybki obiad z dziećmi), która jest niezbędna dla naszej efektywności i koncentracji czy po prostu dla zdrowia. – mówi Agata Berndt-Wazelin, Rzeczniczka Prasowa Galerii Mokotów – Gastronomia jest jedną z tych branż, które najmocniej odczuły negatywne skutki lockdown’u. Dlatego też ponownie postanowiliśmy wesprzeć naszych najemców kampanią promocyjną – tym razem skupioną na korzyściach płynących ze smacznego i pożywnego lunchu.

Galeria Mokotow Vapiano

Ogromną zachętą do odwiedzenia restauracji i kawiarni obecnych w Galerii Mokotów jest akcja  „Zamów lunch i odbierz 10zł”, w ramach której za każde zamówienie powyżej 30zł (w jednym z lokali, które dołączyły do tej promocji) można otrzymać aż 10zł zwrotu na konto bankowe w ramach funkcjonalności Cashback.  Dodatkowo, większość z najemców gastronomicznych biorących udział w kampanii przygotowuje na ten czas specjalne, wyjątkowe oferty lunchowe, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia całą akcję.

fot. materiał prasowy 

 

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail