Pad Udon Spicy Pumpkin to jesienna propozycja od Thai Woka
 
 Pad Udon Spicy Pumpkin to jesienna propozycja od Thai Woka

2021-10-27

Jesień to sezon na edycje specjalne w branży gastronomicznej. Nie mogło również tak owej zabraknąć w menu Thai Woka. Tym razem jest to wyjątkowa wersja Pad Udona ze średnio ostrą pieczoną dynią w iście halloweenowej stylizacji z Monsterem Mango Loco.

THAIWOK 00384 2 

Pad Udon to jeden z klasyków dań z woka w menu sieci. To makaron udon z warzywami, takimi jak pak choi, bambus, marchewka, szczypior, cebula czy grzyby shitake oraz wybrany dodatek, w postaci kurczaka, wołowiny, krewetek, tofu czy kurczaka roślinnego. Sycące danie o wyczuwalnej słodyczy, która uzyskiwana jest poprzez sos sweet soya zostało wzbogacone o naszą polską dynię. W wersji spicy skomponowała się idealnie z azjatyckimi sosami i dodatkami.

Dynia nie kojarzy się z kuchnią azjatycką, ale wiele jej rodzajów uprawia się właśnie w Azji.  Hokkaido czy Kabocha to bardzo znane japońskie odmiany dyni. W specjalnej edycji Pad Udona, zdecydowaliśmy się jednak na tradycyjną polską dynię ze względu na jej kolor i nawiązanie do polskiej jesieni – mówi Alina Zawadzka, Dyrektor Operacyjna Thai Wok.

Pud Udon Spicy Pumpkin został wprowadzony do sieci jako halloweenowa edycja specjalna 18 października i będzie dostępny do 1 listopada. Kampania połączona jest z wprowadzeniem do sieci napojów energetycznych Monster w różnych wersjach smakowych.

 Jeżeli popularność Pad Udona Spicy Pumpkin przekroczy zakładaną sprzedaż, sieć nie wyklucza wprowadzenia tej wersji do menu, aż do zakończenia sezonu dyniowego

fot. materiał prasowy 

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail