Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO
 


 
Targi HORECA/GASTROFOOD/ENOEXPO

2021-11-08

 

W dniach 3-5 listopada odbyły się Targi HORECA®/ GASTROFOOD/ ENOEXPO®. Jedna z najważniejszych imprez w Polsce integrująca branże hotelarską, gastronomiczną i winiarską. W trakcie nowej odsłony targów nie zabrało tematów związanych z aktualnymi wyzwaniami, ciekawych rozwiązań na prowadzenie biznesu, a przede wszystkim rozmów na żywo. Na uczestników czekał interesujący program szkoleniowo-warsztatowy oraz możliwość spotkania ze znakomitymi szefami kuchni i ekspertami.

IMG 5562

Nowe strefy targowe

W ostatnich kilkunastu miesiącach firmy musiały stawić czoła nowym wyzwaniom: automatyzacji, digitalizacji, a także zagwarantowaniu bezpieczeństwa pracownikom w dobie pandemii. Bardzo istotne stało się skoncentrowanie i umacnianie biznesu na lokalnym rynku oraz jego rozwijanie w oparciu o regionalne zasoby. Dlatego podczas 28. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 19. Targów Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 18. Międzynarodowych Targów Wina w Krakowie ENOEXPO® organizatorzy zapraszali do stref: rozwiązań IT w tym e-commerce, safety trends, produktów regionalnych, polskiego wina oraz polskich alkoholi rzemieślniczych.

Targi Wina ENOEXPO®

Tradycyjnie równolegle z Targami HORECA®/GASTROFOOD odbywają się Targi Wina ENOEXPO®. Dzięki połączeniu obu wydarzeń producenci i importerzy wina mają doskonałą okazję, by zaprezentować ofertę odbiorcom z sektora HoReCa i handlu. Największą część targowej ekspozycji stanowiły  wina, aczkolwiek obecni byli także producenci cydrów i alkoholi rzemieślniczych. Obok silnych reprezentacji narodowych m.in. z Czech, Gruzji, Portugalii, Słowenii, Węgier czy Kosowa nie zabrakło  strefy z polskimi winami. Wśród nowości były  polskie destylaty.

 IMG 5565

Specjalne wydarzenia

Na targach można było wziąć udział w warsztatach kulinarnych, prowadzonych przez znanych  szefów kuchni, a także podziwiać zmagania kucharzy w eliminacjach do najbardziej prestiżowego międzynarodowego konkursu gastronomicznego. Kolejna polska selekcja Bocuse d’Or Poland 2021 odbędzie się 4 listopada na Targach HORECA®

fot. materiał prasowy 

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail