Bolt Food uruchamia dostawy jedzenia z lokalnych restauracji we Wrocławiu
 

 
Bolt Food uruchamia dostawy jedzenia z lokalnych restauracji we Wrocławiu

2021-11-15

Bolt Food, platforma dostarczająca jedzenie, od dziś jest dostępna dla mieszkanek i mieszkańców Wrocławia. Wszystkie dostawy realizowane w ramach Bolt Food są bezkontaktowe, a przez pierwszy miesiąc w obszarze 6 km będą realizowane bezpłatnie. W wielu restauracjach będą też czekały zniżki na 30% na wszystkie propozycje w menu.

 Bolt Food 1

Aby zrealizować zamówienie z Bolt Food wystarczy pobrać aplikację na smartfon i dodać kartę płatniczą (dla użytkowniczek i użytkowników aplikacji Bolt ustawia się ona automatycznie). Następnie należy wyszukać ulubioną restaurację lub kategorię potraw i zaznaczyć w aplikacji wybrane dania.  Przed potwierdzeniem usługi, w aplikacji pokazana zostanie cena i szacowany czas dostawy. Wszystkie dostawy Bolt Food realizowane są w sposób bezkontaktowy. W aplikacji klientka lub klient może określić dokładną lokalizację, w której kurierka lub kurier ma zostawić zamówione jedzenie. Zamówienia są realizowane od godziny 10 do 23.

 

- Nasza działalność w obszarze przewozu osób opiera się na wydajności, oferujemy wyższe zarobki dla kierowczyń i kierowców oraz niższe ceny dla klientek i klientów. Ta sama filozofia przyświeca nam przy realizacji usługi dostarczania jedzenia. Oferujemy niższą cenę dostawy w porównaniu do innych platform dzięki naszemu doświadczeniu w rozwijaniu marketplace'ów i zarządzania logistyką. Natomiast partnerskie restauracje „otrzymują” nową grupę klientów - lojalne użytkowniczki i użytkowników pozostałych usług super-aplikacji Bolt – powiedział Michał Dubisz, Country Manager Bolt Food w Polsce.

 

We Wrocławiu w aplikacji dostępnych jest prawie 150 restauracji. Kolejne lokale są regularnie dodawane do platformy. Wrocław to już 5 miasto w Polsce, gdzie można zamawiać jedzenie przez Bolt Food i dołączył do 65 miast w 20 krajach Europy i Afryki. Z aplikacji korzysta 3 mln zarejestrowanych użytkowniczek i użytkowników, zamawiając potrawy z prawie 20 tys. restauracji

fot. materiał prasowy 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail