Innowacyjne pick-up pointy Glovo podbijają kolejne miasto – festiwalowe smaki Hiszpanii wprost pod drzwi warszawiaków
  trendy

Innowacyjne pick-up pointy Glovo podbijają kolejne miasto – festiwalowe smaki Hiszpanii wprost pod drzwi warszawiaków

2022-06-23

Od 24 do 26 czerwca warszawska Hala Gwardii zapłonie od hiszpańskiego temperamentu, nadchodzą bowiem „Dni Hiszpanii Tapas & Fiesta”! Muzyka, sztuka i pyszna kuchnia tego kraju będą na wyciągnięcie ręki dla wszystkich odwiedzających. Glovo zadba o to, by każdy mógł poczuć hiszpańską atmosferę, nawet jeśli nie będzie miał możliwości wzięcia bezpośredniego udziału w imprezie. Ci, którzy zostaną w domu, będą mogli złożyć przez aplikację zamówienie na oferowane na festiwalu hiszpańskie potrawy – wszystko dzięki dedykowanemu bąblowi „Dni Hiszpanii Tapas & Fiesta”.

 Zrzut ekranu 2022 06 23 o 20.44.37

Gorąca Hiszpania w samym sercu Warszawy – to brzmi jak wydarzenie, którego nie można przegapić! Oferta kulinarna dostępna na festiwalach i imprezach otwartych jest zazwyczaj unikatowa, a przy tym ograniczona czasem trwania eventu. Żeby móc z niej skorzystać trzeba pojawić się na danej imprezie osobiście. Jednak nie tym razem, ponieważ na „Dniach Hiszpanii Tapas & Fiesta” pomocną dłoń do spragnionych nowych smaków wyciągnie Glovo, które zaoferuje swój pick-up point. Dzięki temu, festiwalowymi przysmakami będzie można cieszyć się także w domu.

Glovo pick-up point na Dniach Hiszpanii – jak działa?

Użytkownicy aplikacji Glovo będą mogli zamówić wybrane dania z oferty festiwalowej. Dostępne menu znajdzie się w bąblu “Dni Hiszpanii Tapas & Fiesta” w sekcji “Kawa i przekąski” aplikacji Glovo. Co ważne, w jednej dostawie będzie można zamówić produkty od kilku wystawców jednocześnie. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli poczuć w swoich domach prawdziwe doświadczenie festiwalu kulinarnego.

Glovo sprawdziło już potencjał pick-up pointów podczas niedawnego festiwalu muzycznego – olsztyńskiej Kortowiady. Tym razem pick-up pointy zadziałają jednak odwrotnie. Zamiast dostarczać jedzenie na teren eventu, będą odpowiedzialne za zbieranie różnych produktów z terenu festiwalu kulinarnego i dostarczanie ich prosto do domów użytkowników.

Letnia zabawa w hiszpańskim stylu

Festiwal promujący różnorodność i bogactwo Hiszpanii zagości w Warszawie od 24 do 26 czerwca. Na odwiedzających w ten weekend Halę Gwardii będzie czekać moc atrakcji w postaci koncertów, warsztatów i konkursów, a także wielu wydarzeń tematycznych, m.in. festiwale wina, turystyki czy smaków oraz Hiszpańska Fiesta. W wydarzeniu wezmą udział restauracje oferujące hiszpańską kuchnię, sklepy z regionalnymi produktami spożywczymi, a także przedstawiciele szkół językowych, biur podróży czy hiszpańscy artyści. Jeśli chcecie więc dowiedzieć się więcej o kulturze i sztuce tego barwnego, południowego kraju, poznać najlepsze pomysły na wycieczki w tamtym kierunku, albo spróbować hiszpańskich przysmaków, a przy tym doskonale się bawić – to idealne miejsce dla Was!

– Kultura Hiszpanii staje się coraz popularniejsza w Polsce. Coraz więcej osób uczy się naszego języka czy wyjeżdża na wakacje do Hiszpanii. Nasz festiwal to idealna okazja, żeby doświadczyć naszej kultury, kuchni, muzyki czy języka i po prostu zakochać się w Hiszpanii. Każde wydarzenie ma jednak swoje ograniczenia w postaci liczby osób, które mogą wziąć w nim udział. Jednak dzięki Glovo jesteśmy w stanie wyjść z naszą ofertą poza Halę Gwardii i dotrzeć do osób, które nie będą mogły pojawić się osobiście na festiwalu. Współpraca z Glovo to idealne narzędzie dla naszych partnerów i wystawców, którzy dzięki aplikacji dotrą do nowych klientów – podkreśla Florencio Gonzalez Cabrera, organizator Dni Hiszpanii Tapas & Fiesta.

Glovo żongluje rodzajami festiwalowych dostaw

Festiwalowymi smakami będzie można cieszyć się nie tylko na miejscu, ale także w domu. O tę wygodę zadba Glovo, które jest głównym sponsorem “Dni Hiszpanii Tapas & Fiesta”.
To już kolejne wydarzenie, podczas którego Glovo proponuje swoim użytkownikom pick-up pointy. W zależności od potrzeb, firma zapewnia możliwość zamówienia jedzenia na teren festiwalu lub odwrotnie: opcję dostarczenia przez kuriera paczek ze smakołykami z festiwalu wprost pod nasze drzwi. Ta pierwsza forma była już realizowana przez Glovo na 61. Juwenaliach Olsztyńskich, czyli największej imprezie studenckiej w Polsce, która miała miejsca na początku czerwca.

 – Pick-up point na imprezach masowych to nasz najnowszy pomysł na realizację głównej misji Glovo – zapewnienia mieszkańcom miast łatwego dostępu do wszystkiego, czego potrzebują. Sukces na Kortowiadzie dowodzi, że zamawiający chcą korzystać z tego typu dostaw, dlatego już teraz planujemy kolejne takie rozwiązania. To innowacyjne podejście, które sprawia, że nasi użytkownicy wybierają z coraz szerszej oferty, a nasi partnerzy mogą dotrzeć ze swoim produktem poza granice wydarzenia – mówi Dagmara Grabowiec, Regional Manager Glovo w Polsce

fot. materiał prasowy 

 

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail