Bitwa na Drobiowe Smaki 2
 


 

konkursy

Bitwa na Drobiowe Smaki 2

2023-05-12

Za nami ostatnia, finałowa potyczka ogólnopolskiego konkursu kulinarnego „Bitwa na drobiowe smaki 2”. Druga edycja kulinarnych zmagań młodych kucharzy przebiegała pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Stowarzyszenia Kucharzy EURO-TOQUES POLSKA.

 BNDS1

fot. materiał prasowy

 

Wielki Finał „Bitwy” odbył się w dniach 19-21 kwietnia 2023 roku, na terenie Instytutu Kulinarnego Transgourmet. Do walki o wyjątkowe nagrody rzeczowe i zaszczytny tytuł „Mistrza Drobiowego Smaku” stanęli laureaci dwunastu konkursów regionalnych i szczęśliwi zdobywcy dzikich kart.

 

Zwycięzcami drugiej edycji naszego konkursu zostali  Natalia Kostka i Julia Gilner z Zespołu Szkół nr 7 w Tychach - którym merytorycznego i duchowego wsparcia udzielała Pani Agnieszka Kasprzyszyn.

 

Wszystkim finalistom składamy najserdeczniejsze gratulacje i mamy nadzieję, że „Bitwa na drobiowe smaki 2" okaże się dla nich wspaniałym początkiem kulinarnej kariery.

 

Więcej informacji o finałowych zmaganiach znajdziecie na stronie konkursu   www.bitwanadrobiowesmaki.pl oraz fanpage'u  https://www.facebook.com/bitwanadrobiowesmaki

 

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail