Da Grasso otwiera restaurację w Limanowej
 


Da Grasso otwiera restaurację w Limanowej

2023-06-25

Da Grasso ogłosiło kolejną inwestycję – już 21 czerwca do grona miejscowości z ofertą sieci dołączy Limanowa. Restauracja będzie zlokalizowana przy ul. Marka 9.

Logo

fot. materiał prasowy

W menu nowej restauracji będą dostępne m.in. pizze (również w atrakcyjnych zestawach dla najmłodszych), startery, zupy i propozycje deserowe. Z oferty można skorzystać bezpośrednio w lokalu, wygodnie dokonać zamówienia telefonicznego lub poprzez stronę internetową.

- W ostatnich latach nasza sieć intensywnie się rozwija, a jednym z elementów jest sukcesywne uruchamianie kolejnych restauracji. Dlatego cieszymy się, że do grona miejscowości z naszą ofertą dołącza Limanowa. To jednak nie koniec – już niedługo ogłosimy dalsze inwestycje w kolejnych polskich miastach – komentuje Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych w Da Grasso.

Restauracja będzie dostępna 7 dni w tygodniu (poniedziałek-czwartek i niedziela – 10:00-21:00; piątek-sobota – 10:00-22:00).

Da Grasso to największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, w której skład wchodzi 190 lokali w całym kraju. Aktualnie intensywnie się rozwija i poszukuje partnerów franczyzowych w kilkunastu miastach Polski m.in.: Bytomiu, Czechowicach-Dziedzicach, Dębicy, Elblągu, Gdańsku, Grudziądzu, Krakowie, Kielcach, Lesznie, Ostrowi Mazowieckiej, Otwocku, Poznaniu, Niepołomicach, Jeleniej Górze, Warszawie, Wrocławiu i Zgorzelcu. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://www.dagrasso.pl/franczyza

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail