Dzieci kawy nie piją
 

 
Dzieci kawy nie piją

2014-08-24

Ale rodzice już tak. A zatem czemu nie wyspecjalizować się w kawiarni skierowanej do rodziców, ale mającej liczne atrakcje dla dzieci? Taki pomysł musi być przemyślany i dobrym przykładem jest nowo otwarta kawiarnia Kids & Friends.

rs-2014-04-29

Lokalizacja

Właścicielka kawiarni od paru lat prowadzi w pobliżu przedszkole, ostatnio otworzyła także żłobek, a więc kawiarnia jest spójna charakterem z poprzednimi pomysłami. Istnieje już środowisko rodziców i dzieci, dla których kawiarnia jest naturalnym miejscem spotkań. Staramy się, by panowała u nas rodzinna atmosfera.

rs-2014-04-30

Pomysł

To jest miejsce relaksu. Rodzice znajdą tu miejsce dla siebie i dla dzieci, ale również spędzą rodzinnie czas. Stawiamy na integrację rodzinną, stąd warsztaty np. malowania, nauki języków obcych, designu. Wiele klubokawiarni nie ma przestrzeni, a tej u nas nie brakuje.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail