Rusza nabór pracowników do nowej hali Selgros Cash&Carry w Warszawie
 

 
Rusza nabór pracowników do nowej hali Selgros Cash&Carry w Warszawie

2016-06-07

Trwają prace nad budową nowej hali Selgros Cash&Carry przy ul. Marsa w Warszawie. Wszystkie prace przy budowie nowoczesnego obiektu o powierzchni sprzedaży 8 tys. m2 przebiegają zgodnie z planem. W kwietniu zaczął się proces rekrutacji pracowników do nowej hurtowni, a już w czerwcu zakupy w nowej hali będą mogli zrobić pierwsi klienci.


ht 2016 05rz 16

 

Docelowo firma planuje zatrudnić około 220 osób. Szansę na zatrudnienie mają przede wszystkim sprzedawcy, magazynierzy, kasjerzy oraz pracownicy obsługi klienta. Główny proces rekrutacji rozpocznie się 18 kwietnia. Podania o pracę będzie można składać w biurze tymczasowym przy  ul. Marsa 56a (budynek Impel) oraz przez Internet. Firma jest znana z tego, że dba o swoich pracowników. Zapewnia im atrakcyjne wynagrodzenie, pakiety socjalne oraz szkolenia. W hali znajdą się też biura oraz zaplecze socjalne dla pracowników z szatniami i jadalnią. W rezultacie głównie dzięki doskonałej pracy swoich pracowników Selgros Cash&Carry od lat zdobywa Złoty Laur Klienta w kategorii handel hurtowy. W każdej hali pracuje liczny i doskonale wykwalifikowany personel, który służy klientom pomocą w trakcie robienia zakupów.

Od kilku tygodni prowadzona jest akcja rejestracji klientów nowej hurtowni. W tym celu przedstawiciele Selgros Cash&Carry odwiedzają między innymi, sklepy, firmy i lokale gastronomiczne. Karty dla nowych klientów Selgros wydawane są też na miejscu w biurze tymczasowym.

Nowa hurtownia będzie oferować klientom jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Prócz artykułów spożywczych oferta Selgros obejmuje także chemię gospodarczą, artykuły przemysłowe oraz odzież. Poszczególne grupy towarów są tak oznaczone, pogrupowane i ułożone, aby ułatwić zakupy. Mocną stroną firmy jest bogaty wybór świeżych produktów spożywczych. W nowej hali podobnie jak w innych hurtowniach powstanie „Rynek artykułów świeżych”.Selgros oferuje tradycyjnie najwyższą jakość mięsa z własnego rozbioru. Rzeźnicy na miejscu przygotowują dla klientów produkty, tak aby były one jak najświeższe. Mięso oferowane w Selgros pochodzi od najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Z kolei szeroki asortyment owoców i warzyw pochodzących od sprawdzonych dostawców z kraju i ze świata będzie przechowywany w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8 st. C. Firma gwarantuje również niezmienną jakość i świeżość ryb oraz owoców morza. Zapewniają to częste dostawy, specjalne opakowania transportowe, stoły do ekspozycji oraz codzienna wymiana całego lodu. Na kupujących czekać będą także stoiska ze świeżym pieczywem z własnego odpieku oraz wyrobami z Wędzarni Selgros.

Poza szerokim wyborem produktów doskonałej jakości w atrakcyjnych cenach, wszyscy klienci mogą brać udział w programach bonusowo-lojalnościowych takich jak Program Premia, czy w programie Selgros Partner, będącym pakietem bardzo atrakcyjnych rabatów i zniżek na usługi oraz towary partnerów Selgros.

Już wkrótce otwarcie 17. hali Selgros Cash&Carry w Polsce!

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail