Selgros Cash&Carry otworzył trzecią hurtownię w Warszawie
 

 


Selgros Cash&Carry otworzył trzecią hurtownię w Warszawie

2016-06-23

Ogólnopolska sieć handlu hurtowego Selgros Cash&Carry otworzyła we wtorek, 21 czerwca nową halę w warszawskim Wawrze przy ul. Marsa 56. Jest to siedemnasta z dwudziestu zaplanowanych hurtowni Selgros w Polsce i trzecia hala Selgros w stolicy. Z tej okazji, na klientów nowej hali czeka szereg atrakcji, w tym wyjątkowe promocje cenowe i nagrody.

W nowej hali na powierzchni około 8.000 m2 zgromadzony został jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Artykuły spożywcze i przemysłowe z wszystkich branż są pogrupowane tematycznie i ułożone w łatwo dostępny dla Klientów sposób.
Oferta Selgros obejmuje zarówno produkty spożywcze, chemię gospodarczą, jak i artykuły przemysłowe oraz odzież. Na położonym centralnie „Rynku artykułów świeżych” wydzielono osobne, znakomicie zaopatrzone strefy, gdzie można kupić: świeże owoce i warzywa, które przechowujemy w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8°C, tradycyjnie najlepszej jakości mięso z własnego rozbioru oraz niezmiennej jakości świeże ryby i owoce morza. Na kupujących czekają także świetnie zaopatrzona hala nabiałowa, lodówki z wędlinami i stoisko ze świeżym pieczywem z własnego odpieku.
Kilka miesięcy temu, w Selgros, wprowadzono do sprzedaży również dwie profesjonale marki własne – Transgourmet Quality oraz Transgourmet Economy. Produkty obu marek skierowane są do klientów gastronomicznych i charakteryzują się doskonałą jakością w konkurencyjnych cenach. Dzięki audytom niezależnych instytucji jakość produktów utrzymywana jest na najwyższym poziomie.
Z okazji otwarcia nowej hali w Warszawie Selgros przygotował dla swoich Klientów wiele atrakcji, z których najważniejszą jest rewelacyjna promocja cenowa. Dodatkowo 21 czerwca oraz przez kolejne dwa weekendy co pięćdziesiąte zakupy będą gratis, a co setne zostaną nagrodzone odtwarzaczem Blu-ray.
– Cieszymy się, że otwieramy trzecią hurtownię w Warszawie – mieście, które daje tak wielkie możliwości. – mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Selgros. – Wierzymy, że nasze profesjonalne podejście do handlu i bogata oferta produktów najwyżej jakości w korzystnych cenach spotka się z zainteresowaniem wielu klientów. – dodaje Furmanowicz.
Wyposażenie techniczne nowej hali oraz dobrze wyszkolony personel zapewniają klientom wysoki komfort zakupów. W warszawskiej hali docelowo będzie zatrudnionych około 220 pracowników.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail